Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 4
Fil Necati

Zorla buluşmaya çağıran erkek (Beyler yardım!)

  • 4

Bir ortak dostum sayesinde bir erkekle tanıştım, ilk zamanlar iyi anlaşıyorduk fakat sonra araya soğukluk girdi. 3 yıl oldu tanışalı. Ara sıra arayıp soruyordu fakat ben bir kaç sevmediğim davranışından dolayı -kendisine hoşlanmadığımı söylesemde devam ettiği için- hayatımdan onu çıkarmak istiyordum. Yani her arayıp sorduğunda soğuk davranmaya başladım. (Ne fayda…  )

Neyse şuan benim bulunduğum şehre gelmiş, bana hiç sormadan direk kaçta nerede buluşalım, ne zaman buluşalım diye plan yapmaya geçti. Bende hep bahane bulup kendisini atlatırdım ama bu sefer zor olacak gibi. 1 hafta burada olacak, arabası var. Düşünüyorum bahanemde yok. Neresi olsa gelip alırım diyor. Ne yapayım bilmiyorum. ? Ergen kızlar gibi konuşmamızı böyle soğuk, garip sürdürmek istemiyorum, bir anda iletişimi kezsem de olmaz.Kendisine kırmadan ne diyebilirim ki?

Edit: Kendisine buluşmak istemediğimi açıkça söyledim. Mesajımı görmezden gelerek “Nerede buluşalım?” sorusunu tekrar sordu. Gergin olduğumu söyledi. Bende senin yüzündendir, senden hoşlanmıyorum dedim. Nedenini falan sordu, onu sevmediğimi tekrar söyledim. En son görüldünün üzerine “Eskiden beni seviyordun ama değil mi?” diye bana ısrar etmeye başladı. Yine dedim ki: Seni hiçbir zaman sevmedim. Şuan görüldü bile atmadım, hala bana mesaj atıyor. Onu sevdiğimi düşünüyor   Kendisinin beni takıntı yaptığını düşünüyorum. Aman yakınlarınızı, sevdiklerinizi böyle hastalıklı kişilerden uzak tutun.

belki buluşsak bana zarar verebileceğini bile düşünmeye başladım.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.