Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

Yaş 15 ve idrar yolu enfeksiyonum var o zamanlar

  • 0

Yaş 15 ve idrar yolu enfeksiyonum var o zamanlar. Babama utana sıkıla anlatıyorum sağlık ocağına gidiyoruz. Oradaki abi hiç açıp sikime bakmadan antibiyotik bide enfeksiyon için hap daha yazmıştı. Unuttum adlarını ama o haplar bir boka yaramadı. Komşu şehirden baba tarafı dedemgil ziyarete gelmiş. Sohbet ediyoruz ve sohbet ben nasıl olduğunu anlamadan hastalığıma geliyor. Dedem en ufak hapşırığımda bile tedirgin olan bir adam olduğu için beni aynı gün özel hastaneye götürüyor.

Üroloğun adını unutamıyorum. “Deniz Işık” İzmir ortalaması Türk insanı ama hafif sarışınlık var. Utancımdan suratına pek bakamamıştım, yüz hatları yok bende kendisinin. Odasına girdim sadece o var, bilgisayarda bir şeyler kurcalıyor. Oda mis gibi çiçek kokuyor parfümler sıkılmış. Sırf Ürolog sikime 5 saniye bakacak diye gelmeden önce 1.30 saat banyo etmişim. Bu beni en başta fark etmiyor ama derin bir nefesle parfümümü kokladığını fark ediyorum. Beni fark ettiğinde pot kırdığını anlayıp durumu düzeltmek için sohbete giriyor. “Otur bakalım canım şu koltuğa” diyor ve dediğini yapıyorum. “Hangi okula gidiyorsun genç, kaç yaşındasın canım, nerelisin tatlım, rahatsızlığın tam olarak nedir söyle bakalım” gibi klasik soruları yönlendirip beni yandaki hasta yatağı gibi bir şeye yatırıyor. Bu sırada göz kırpıyor.

“Şimdi cinsel organını inceleyeceğim utanmana gerek yok” diyor ve bende yavaşça kotumu indiriyorum. Bunların kullandığı malzemeleri bilmiyorum ama çubuk gibi bir şey alıp sikimi incelemeye başlıyor. Elimde olmadan kalkıyor tabii. İpince bir eldiven giymiş sonuna kadar hissediyorum ellediğini. Fakat olması gerekenden fazla inceliyor sivilce gibi bir şey görmüş onu dürtüyor. Normade 5 saniyede bitmesi gereken iş en az 40 saniye sürünce ben fena oluyorum. Hani dölün geldiğini hissedersiniz böyle yanar ya o oluyor o an. Aşağıdan yukarıya sıcak bir şeyin çıktığını anlıyorum. Ürolog son kez bakma amaçlı iyice yaklaşıp elini de kıvırınca tutamayıp bunun suratına patlıyorum. Kendisi ne olduğunu anlamasa bile durumu fark ettiği an bana öfkeyle bakıp gözlüğünü ve suratını yıkamaya gidiyor. “Özür dilerim” diyip oradan kaçıyorum ve dedemin yanına gidiyorum. Günüm fena geçmiyor sonuçta birisi bana elleriyle 31 çekmiş değil mi?

Deniz unisex bir isim biliyorum. Ürolog erkek umarım kadın sanmadınız.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.