Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Tyler_durden181
  • 0
Amk n*wi

YANLIŞLIKLA MEMESİNİ ELLEDİĞİM KIZLA NASIL SEVGİLİ OLDUM?

  • 0

8.sınıftım, okulum her ne kadar boktan olsa da o semtin en iyi okulu sayılıyordu ki okulda sakso vakası falan olmustu amk kötü okullari siz dusunun. Neyse işte sınav stresi bir yandan, ergenlik bir yandan biraz hiperaktiftim o dönemler.

Neyse aga o zaman biraz şişman bir tiptim gözlüklü kilolu falan işin garip yanı böyle boktan kriterlere sahip olmama rağmen sınıfta benden hoşlanan bir kız var amk dedim hic mi erkek gormedin amınakoyayim neyse konudan sapmayalım

Bir gun arkadaşlarla takılıyoruz benden 1-2 tık kalıplı olan bir arkadas beni baya sert bir sekilde tahtaya dogru itti bende sıraya falan tutunayım derken benden hoşlanan kızın memesini tuttum ki tutma mutma değil amk bildiğin sıktım ve 2-3 saniye elledim amk haberim de yok. Neyse işte kız napıyosun be uff dedi kızardı biraz arkadaslar kahkaha atıodu arkada ben o kadar az bir tepkiyle karşılaşınca sevindim tabi yırttık diye başkası olsa ağzıma sıcmıstı muhtemelen.

Ulan neyse 2 gun falan geçti olayın üzerinden okul çıkışında kız bana çıkma teklifi etti vay amınakoyim dedim bosa kiz tavlamaya uğraşıyoz valla. Kızla da zaten 2-3 ay çıktım sonra siktir ettim kilo verdim daha guzel kizlar vardı onlarla cikmaya başladım.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.