Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Fatih582001
  • 0
Amk n*wi

vajina kokusu

  • 0

inkar edecek değilim, bazı amcıklar hakikaten eziyet verici bir kokuya sahip. öyle ki neredeyse koku mevcudiyyet kazanacak, cisimleşip korkunç bir surete bürünecek sanırsın. sikin burnu yok, bu vaziyyet girmeye engel değil ama erkeğiz maalesef, insanın yalayası geliyor işte… geliyor gelmesine de, yalamayı bırak insanın dili beddualar edip boğazına geri kaçıyor. ne büyük bir düş kırıklığı öyle değil mi?

kadının titizliği muhakkak mühim ancak amcığın esas talihsizliği bana kalırsa göte yakın komşu olması. burada kadınlara küçük bir sitemim olacak: çoğunuzun taharete gereken önemi vermediğini üzülerek görüyorum. dolayısıyla kardeşlerimin de aslında çoğu zaman göt kokusunu am kokusuyla karıştırdığını tahmin ediyorum. maalesef ambalaja gösterdiğiniz ehemmiyete muhteviyatta rastlayamıyoruz.

şey diyorsunuz sanırım: amaan türk erkeği işte, ne versek yer.

her erkek yemiyor ama. iş o noktaya geldiğinde de kalbi kırılıp utanan siz oluyorsunuz.

ne yapalım, am bu. kokusuyla, rutubetiyle, sıcaklığıyla, karanlığıyla am bu. ortam bu. dudakların arasına fasulye sıkıştırsan sabaha yeşerip filizlenmiş bulursun. böyle bir mekan. hep söylerim: onun asıl güzelliği içinde saklı. cennet mekan.

çok haddi aşmadıkça, ter ile, adet kanı ile, idrar ile karışmadıkça ben bu doğal aromayı seviyorum. bana am yaladığımı hatırlatıyor. kim ne derse desin bir amcık, amcık gibi kokmalı.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.

5 Yanıtlar

  1. Anasını satıyım duş alsalar koku moku olmuyor

    Anasını satıyım duş alsalar koku moku olmuyor

    Daha az gör