Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

-AhmetG-
  • 0
Amk n*wi

TOPYEKÜN BİR KAOS YARATIP 5 KİŞİYİ ÖLDÜRMÜŞ OLMAM BİR GÖT OLDUĞUM ANLAMINA MI GELİYOR?

  • 0

Topyekün bir kaosa sebep oldum. Ben (49M), sabah uyandım ve aşağı kattaki mutfağa girdim. Eşime (17F) selam verdikten sonra dolaptaki hazır sosislilerden aldıktan sonra birini mikrodalgaya koydum ve eşime çocukların ne yaptığını sordum..

Eşim “Ah, üst kattalar sanırım oyun oynuyorlar” dedi. Ben de “Ne oynuyorlar” diye cevapladım. Eşim “Bilmiyorum galiba For-” dedi. Kolundan tuttum ve ona “SANA ONLARIN NE OYNADIĞINI SORDUM???” diyerek bağırdım, eşim sesi titrer bir şekilde “Bilmiyorum, en son gördüğümde fo-” demeye kalmadan onu yere ittim ve onun öylece bağırarak ağlamasını izledim. Ardından kendime bir Monster enerji içeceği aldım ve hızlıca merdivenleri tırmandım. İçeceğimi lıkır lıkır içerken oyun konsolunun olduğu odaya doğru koştum. Kulaklıkları olduğu için beni duymamaları doğaldı. Odaya girdim ve TV’ye baktım. Olduğum yerde kalakalmıştım. Çenem kitlenmişti adeta. Onlar… Onlar Fortnite oynuyorlardı.

Monster enerji içeceğimi oğlumun (7M) kafasına fırlattım. Bana bağırmaya başladı ve onun üzerine atıldım. Boynundan tuttum ve TV’ye doğru fırlattım. Televizyonumun o esnada kırılmış olması umrumda değildi. Aynı esnada konsolu kapıverdim. Büyük oğlum (8M) çığlık attı ve üzerime doğru koşmaya başladı. Bana yetişmesine az bir şey kalmıştı ki konsolu onun suratına attım. Ben atar atmaz yere düştü ve ağlamaya başladı. Oğlumu, yerdeki joysticklerden biriyle dövmeye başladım ve joystick parçalanınca ellerimi kullandım.

Sağ kolumu, oğlum ağlamayı durduruncaya kadar onu patakladım ve oğlum ağlamayı ve göğsü şişmeyi bırakınca yerde ağlayan diğer oğluma (7M) döndüm. Onu tuttum, merhamet için yalvarıyordu. “O ANASINI SİKTİĞİMİN OYUNUNU OYNAYAN OROSPU ÇOCUKLARINA MERHAMET YOK!” Onu zemine yapıştırdım ve burnuna burnuna yumruk atmayadl devam ettim. Onu dövdüğüm esnada siren seslerini uzaktan duyabiliyordum. İçimden “siktir, gelmiş olmalılar” dedim. O orospunun çocuğu polislere haber vermiş olmalıydı. Hızlıca aşağı indim ve kapıdan dışarı çıktım. Polis arabaları evimin önünde dizilmiş, eşim de bir ambulans içinde oturuyordu. Polisler, silahlarını bana doğrultmuş bir şekilde, rehin tuttuğum oğlumu bırakmamı istiyorlardı.

Uzaktan gelen siren seslerini duyabiliyordum. “HASSİKTİR LAN ORDAN OROSPU EVLADI” diye bağırdım. Oğlumun kafasını tutarak sokağa doğru fırlattım. Ardından “BURDURLAND için” diye bağırdım ve polislerin üzerine doğru koşmaya başladım. Üzerime ateş açmaya başladılar oysaki kurşunları yağlı göbeğimden dolayı engelleyebiliyordum. Onlara ağız dolusu küfrettim ve eve geri girdim. Mikrodalgadaki sosislileri hatırladım fakat 10 dakikadır orada oldukları için soğumuşlardı. Sosislileri ağzıma tıktım ve 2 polis (32 ve 26M) pompalılarla üzerime ateş açtılar. Onlara yine sövdükten sonra Doritos ve Monster enerji içeceğimi kaparak evden koşarak çıktım ve ambulansın park ettiği yere doğru ilerledim.

Ambulans, polisle ilerlerken 2 adet polis arabasına doğru çarptım ve bir polis memurunun bacağını parçaladım. Bir polis arabasını çaldım. O esnada vücudumdaki kurşun yaralarına doritos ile ilk müdaheleyi yapıyordum. Arabayla ambulansı takip ederken bir sincabı (4M) ezdim ve ambulansa doğru ilerlemeye başladım. Fakat ambulans ani bir fren yaptı ve başka bir sokağa saptı. Aynı freni ben de yaptım fakat araba ağırlığımdan dolayı yokuş aşağı yol aldı ve yanlışlıkla içinde 5 kişilik bir ailenin olduğu bir Minivana (Toyota Verso) çarptı. Minivan, çarpmanın şiddetiyle o sırada bahçesiyle uğraşan bir ihtiyarı (72F) ezdi. Arabadan çıkmaya çalıştığım sırada bir özel harekat arabası ve 6 polis arabası üzerime geldiler ve M4’lerle üzerime ateş açtılar. Enerjimin bittiğini hissedebiliyordum. Yaralarımı iyileştirmek için Doritos’a uzanmaya çalıştım fakat bitmişlerdi. Bağırarak ağlamaya başladım ve 17 polis memuru beni kelepçeledi. .

Şimdilik 2 hafta oldu. Vali (54M) idam yasağını benim için kaldırdı ve yakın zamanda 38.000 Volt elektrikle idam edileceğim. Bana göre ortada haksız verilmiş bir karar var ve yaptıklarımda gayet de haklıyım.

Peki, siz ne düşünüyorsunuz? Sizce ben bir göt müyüm?

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.