Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

genzo_wakabayashi_94
  • 0
Amk n*wi

TERÖRİST SANILDIĞIM İÇİN POLİS TARAFİNDAN GÖZALTINA ALINDIM!!

  • 0

Ya beyler sikecem bu nasıl bir şanssızlık, bu nasıl bir tesadüfler silsilesi… Gördüğüm psikolojik şiddetij haddi hesabı yok, anama babama rezil oluyordum neredeyse. Ama polise de hak veriyorum öyle bir durumda yakalandım ki ben bile terörist sanardim. Anlatayım karar sizin.

Şehrin dışında bir yazligimiz var , birkaç gün orda kafa dagitayim dedim. Benim hatun da gelmek istedi ama 2 kız arkadaşını çağıracakmis benden de 2 erkek getirmemi istedi. Zaten Özgür ve Yahya adlı arkadaşlarımı cagiracaktim ve o abazalarin reddetmesine imkan yoktu. Size onlardan biraz bahsedeyim. Özgür ve Yahya benim ortaokuldan arkadaşım, ikisi de benim aracaligimla tanıştı ve kaynastilar. Ayni kafa yapısına sahip olmaları samimiyeti ilerletti. İkisi de ağır abaza, hani bazen burda yani KGB’de yarakli karı videoları paylaşırlar. Genelde sonu sürprizli olur. Kadın çok güzel bir vücut ve yüz ile ekranı süsler, sonra bir anda aşağı inince devasa yarak görürüz. Hah işte o videoları onlara gösterdiğimde “e ne var ki yine sikerim ben bunu” derler ve beni hayalkırıklığına uğratıp yaptığım trollugu kursağımda bırakırlar.

Ben okeyim, bizimkiler gelir zaten dedim. Birkac gün öncesinden hazırlandık o dev geceye. Her türden içkimiz var, her türlü oyunu oynayacak ekipmanlar getirmisiz gecenin berbat geçmesine imkan yok. Kızlar bizim abazalari görünce dipleri düştü, bakmayın öyle abaza falan dedim ama bizim çocuklar çok yakışıklıdır. Her şey 10 numara gidiyor, oyunlar oynadık, filmler izledik. Sıra içki içmeye gelmişti. Ulan 80 yıllık şarap var Bodrum’da , Yahya’nin ayartacagi kız demez mi “sparkling rosemary limeade kokteyl varsa alayım” ulan o ne amk. Kokteyl için her malzeme varmiş evde ama ana maddesi olan soda yok. Kız bir tek onu istiyorum diyor.

Gecemi mahvetmene ne gerek var amk kızı, en yakın canlı yaşam formu 5 km ötede, şimdi nerden getireyim sodayi. Baktım benim hatun “bu kız benim için önemli biri” Yahya da bir yandan ” abi kız vermeyecek lütfen hallet sodayi” diyor. E üstüne benim hatun eğer soda bulursam anal yapacağını söyledi. Size yemin ediyorum valhalla müjdelenen asgardli gibi yerimden doğrulup ” şahit misiniz?” diye bağırdım. Yahya ve Özgür hep bir ağızdan “şahidim” diye bağırınca yavaş çekimde arkasinda bir patlama oluşmuş da cool bir şekilde mekanı terkeden Hollywood yıldızları gibi çıktım evden. O anki gazla çıktım da nerde bulacağım soda amk.

Yolda elektrikçi bile gördüm ama market yok. Bu arada benzin bitmek uzere, uyarı veriyor ama hemen bitmez diyerekten kafam rahat. Ta ki evden iyice uzaklaştığımı farkettigim an. 100 metre ötede bir benzin istasyonu gördüm, hem marketinden soda alırım hem de benzin doldururum diye düşündüm. Bir anda araba durdu, benzin bitmişti hay amk. Ulan 100 metre var şurda 100. Telefonum da yanımda değil evde bıraktım. Bizimkilere söylersem gelip alırlar oysa. Bir benzin bidonu alıp en azından yarın sabaha kadar yetecek benzin alayım dedim. Önce marketten soda aldım,san pellegrino. Çok hoş bir soda, 1 litrelik cam şişede aldım ki gece ben de tuketeyim. Fakat pompacı kabul etmiyor bidona benzin doldurmayı.

Abicim yasak diyor, ben arabaya sadece doldurabilirim. Bidona doldurmaya yasak geldi. Polisler yakalarsa başımız belaya girer diyor. Yalvardim yakardım, arabayı gösterdim bak surda diye. İkna oldular aldım bidonu, bir elimde de soda gidiyorum. Arabaya varana kadar küfürler etmişim , kokteylinizi sikeyim diye diye.o sırada polis arabası dibinde durdu, arabadan indiler ve memurlardan biri gözüyle bidonu işaret ederek “ne o” dedi.

Ben de soda şişesini işaret ettiğini sanıp ” sormayın memur bey bizimkiler gece gece tutturdu kokteyl yapalım diye” dedim. Memurlardan biri ürktü silahını bana doğrultarak telsizdeki amirine seslendj:

+Amirim, elinde şişe ve benzin var. Molotof kokteyli yapacağını itiraf etti. Hemen 2 ekip gönderin

-memur bey yanlış anladınız o kokteyl değil.

+İndir elindekini kimildama dedim sana

– hay sikeyim, Molotof değil komiserim sparkling rosemary limeade.

+Amirim bu terörist daha büyük patlama yaratacak bir kokteylin peşindeymis. Emirlerinizi bekliyorum.

-tamam tamam lütfen zarar vermeyin, bir yanlış anlaşılma var karakolda anlatırım kimildamiyorum lütfen zarar vermeyin

+ Bizimkiler dediğin kimdi? Dhkpc mi PKK mi?

Dondum kaldım öylece , konuştukça siciyordum. En iyisi konuşmamak deyip sustum. Bu sırada polis benim suçlu psikolojisi nedeniyle sustugumu sanıp tabancanın kabzasiyla kafama vurdu. Gözümü sorgu odasında açtım. Yüz defa sordular yüz defa cevap verdim. Ben de memurum, asla terör ile ilgim yok dedim. Arada bir de sert yumruklar yiyordum, yüzüm gözüm morariyordu. Savcılıktan gelen kararı bekliyoruz, o zamana kadar nezarettesin dediler.

Bir yandan ailemi düşünüyorum, ulan kaç gündür haber alamıyorsunuz. Sorun, sorusturun öldüm mü kaldim mi yok. Özgür, Yahya ve benim hatun karakola gitmişler kayboldu diye. Onların ifadesini almışlar , başta onlardan da şüphelenmisler ama benzinliğin güvenlik kamerasından benim aracın durduğunu ve gerçekten bidon ile benzinliğe gittigimi görünce ikna olmuşlar.e sicil de temiz, masum olduğuma karar verdiler. Tazminat acabilirmisim ama burası Türkiye amk Amerika değil. Bu yüzden vazgeçtim. Amk hem Yahya hem de Özgür’ün gecesini mahvettik, bu abazalar ölüm döşeğinde bile hatırlatırlar bana.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.