Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

SsethTzeentach Hikayesi

  • 0

Benim adım Ogutu M’beke. 14 yaşındayım ve Gamboma, Congo’da doğan bir çocuk askerim.

Savaş lordum Mufasa Fasagan M’dick için elit çocuk komando birliklerinde tek tecrübem olan insan kaçakçılığı ve memeniaçaç tekniği ile epey bir süre savaştıktan sonra bir gün hayatımın böyle gidemeyeceğini fark edip gece kuşatmalarının birinde kaçıverdim.

O gece bir kasabaya sığındım ve köylünün biriyle tüfeğimi yiyecek ve su için takas ettim. Ardından köylü tüfeği bana doğrulttu ve bana verdiği yemek ve suyu elimden aldı ve karşılığında bana tüfeğimi geri verdi.

Tam umutsuzluğa kapılacakken başka bir köye gittim fakat orası da günlük zenci kuşatmalarının bir mağduru olmuş durumdaydı ve berbat bir haldeydi. Yiyecek bulmak için çöpleri karıştırdım ve bir limon kabuğu ile bir parça kömür buldum. İkisini birleştirdim ve bir Nvidia ™ ekran kartı yaptım.

Hemen ardından zenci istilalarından ağır yaralanan ve muhtemelen ölmekte olan bir kişi bacağıma sıkıca sarıldı ve bana yakarmaya başladı:

“KARDEŞİM BENİM! BU CEHENNEMDEN KAÇIŞIN TEK YOLU YOUTUBER OLMAK.. VALLAHİ DOĞRU SÖYLÜYORUM ABE, BİR ARKADAŞIM 2 DOLAR PARA KAZANDI!”

…2 dolar ha… nereden baksan 2.000 lira ediyordu o para. Ben tam o parayı düşünürken ölmekte olan adam bana gene seslendi:

“ABİM… SEN İYİ BİRİNE BENZİYORSUN. ALIENWARE ™ OYUNCU LAPTOP’UMU AL, BU MERET BANA VE AILEME SADECE YIKIM GETİRDİ. GİT VE ÜNLÜ BİR YOUTUBER OL!”

Ve bu sözleriyle kurşun zehirlenmesi geçiren adam, son nefesini verdi.

Kaçtığımdan beri düşük beyaz ırklara ayak uydurabilmek için sesimi ve giyim kuşamımı değiştirdim. Doğruyu söylemek gerekirse video oyunu falan ne hiç bilmiyorum.

“Benim adım Ogutu M’beke. SsethTzeentach ™ ‘ı yürüten kişiyim ve bu da benim hikayemdi.”

“Lütfen kanalıma destek olun ve Allah Zimbabwe’yi yüceltsin.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.