Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

hayalimdekiam
  • 0
Amk n*wi

Sperm yutmayan gençlere altın değerinde tavsiyeler

  • 0

sperm. celle celalühü’nün insan oğluna bahşettiği müthiş lezzet. cennet ırmaklarından bir numuneyi dünya üzerinde tatma imkanı ile ödüllendirildiğimiz için o yüce yaratıcıya şükretmeliyiz.

sperm muazzam bir lezzete, aromaya sahip, yoğun kıvamıyla tadını uzun süre damaklarda muhafaza eden harikulade tanımının kifayetsiz kaldığı akıllara durgunluk verecek derecede lezzetli bir yaratıdır.

götünüzü siktirdikten sonra ağzınıza attırılan spermin tadı muazzamdır. çünkü o sperm hem partnerinizin yarrağından hem de kendi götünüzden izler bulunan muazzam bir çeşniye sahiptir. kendi göt kokunuzu alırsınız o spermi yutarken.

yaladığınız yarraktan ağzınıza boca edilen spermin tadı ise daha bi ayrıdır. bizzat membaından kana kana içtiğiniz kaynak suyu misali. testislerden gövdesine oradan başına ve en sonunda dudaklarınıza yürüyen o spermin oluşumundaki emeğe kendi gözlerinizle şahit olduğunuz için daha kıymetlidir. damaklarınızdan dilinize sarkar ilk etapta. oval hareketlere ağzınızın her yanına yayarsınız. “fırst fırst” diye dişlerinizin arasından elek gibi süzersiniz o muhteşem spermleri. dilinizle dudaklarınıza sıva yapar, küçük dilinizle sıyırırsınız. tükürüklerinizin yoğun olarak salgılanmaya başladığı an, yani yavaş yavaş kendi öz tadını kaybetmeye başladığı an, löp diye yutuverirsiniz. artık erkeğinizden bir parça midenizdedir. yek vücut olmak buna denir sanırım.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.