Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Cosmos38
  • 0
Amk n*wi

Sınıfa yeni bir kız gelmişti Kumral kısa saçlı yeşil gözlü (devamı içerde)

  • 0

İyi okumalar.
Geçen hikaye arkadaşımın ablası ile ilişkiye girmiştim. 10. sınıfın ortalarıydı. Sınıfa yeni bir kız gelmişti. Kumral kısa saçlı, yeşil gözlü, 165 boylarında, 45-50 kilo civarında biriydi. Çok utangaç davranıyordu. Hemen ilk teneffüste gittim tanıştım. Adı Ela’imiş. Hemen kaynaştık. Çıkışta eve doğru yürümeye başladım. Ela’da arkamdan geliyordu. Sonra durdum, onu beklemeye başladım. Yanımda geldi. Neden bekliyorsun dedi. Nereye gitsem sende geliyorsun dedim. Sonra o’da ben evime gidiyorum dedi. Anlamamıştım evime 2 sokak kalmıştı. Bana yakın oturuyordu. Biraz beraber yürüdükten sonra, sağa döndü ve 2 blok ötedeki binaya girdi. Bu sefer dahada şaşırmıştım. Oturduğu ev benim evimin hemen arkasındaki binaydı. O gün eve gittiğim anda tuvalete girip 31 çektim. Onu düşleyerek boşaldım. Neredeyse 1 çay bardağı kadar. Ertesi gün okula gittiğimde kıza daha yakın davranmaya başladım. O’da bana yakın davranıyordu. Bir kaç hafta sonra beraber aynı dersten proje ödevi almıştık. Bu sefer bizim evde kimse yoktu. Geçen sefer yaşadığım olaylar aklıma geldi. Ben bu deneyimi tekrar yaşamalıydım. Hemen çağırdım. Gel bizim evde beraber proje ödevini yapalım diye. Evde kimse yok rahat rahat çalışırız dedim. Çıkışta eve uğramadan yolda annesini arayarak izin aldı

Direk bizim eve gittik. Üstünde sadece okul eteği ve gömleği vardı. Birde o ince külotlu çorabı. Hemen odama geçtik. Kitapları, defterleri, kalemleri çıkardık. Ama hepsi boşunaydı. Onu bugün sikmeliydim yada sevişmeliydik. Biraz ders çalıştık. Yaptığı hareketler beni dahada tahrik ediyordu. Penisim geçen seferki olaydan bu yana büyümüştü. Yaklaşık 19-20 santimetre olmuştu. Dayanamıyordum, bir şeyler yapmalıydım. Aklıma ağabeyimin sevgilisi için aldığı azdırıcı ilaç geldi. Fakat nerede olduğunu bilmiyordum. Hemen bir bahane ürettim. Ben lavaboya gideceğim sonra soda alacağım dedim. Sende ister misin diye sordum. O’da evet dedi. Hemen ağabeyimin odasına gittim. Kıyafet dolabını, kitaplığını her yerini kontrol ettim. Ama bulamadım. Daha sonra aklıma son bir yer geldi. Elimi yatağın altına attım ve oradaydı. Çok sevinmiştim. Daha sonra mutfağa geçtim. Hemen sodaları açtım ve içine zaten toz halinde bulunan, tatsız ilacı döktüm. Sodayı yavaşça karıştırmaya başladım. Sonra tepsiye koydum ve odama çıktım. Kız ders çalışıyordu. Sodasını verdim ve içmeye başladık. İlaç yarım saat içinde etkisini göstermeliydi. Yaklaşık yarım saat sonra kızda bir değişiklik hissetmiştim.

​

Hafif kızarmıştı ve durmadan bacaklarını birbirine sürtüyordu. Bende fırsat bu fırsat diyerek, yanına yaklaştım. Elimi yavaşça bacağına attım. Kız bir garip oldu, irkildi. Ama yinede elimi çekmemi istemiyormuş gibiydi. Dahada ileri giderek elimi yavaşça bacaklarının üst kısmına götürdüm. Kızda tık yoktu. Biraz daha ileri gittim, elimi yavaşça bal kutusuna doğru götürdüm ve sonunda elim bal kutusuna ulaşmıştı. Resmen ıpıslaktı, kafasını bana doğru çevirdi ve gözlerime baktı. Yaklaşık olarak 10-15 saniye boyunca bakıştık. İlk hamleyi ben yaptım ve dudaklarına yapıştım. Kız benden daha istekliydi. Resmen birbirimizi vakumlar gibi öpüşüyorduk. Yavaşça aşağıya doğru inmeye başladım. Boğazını, göğüslerini ve en sonunda bal kutusunu. Direk külotlu çorabını yırttım. Kusursuz amcık karşımdaydı. Hemen sevişmenin en sevdiğim anını yaşamaya başladım. Ağzım, yüzüm zevk suyuna bulanmıştı. Amcığını yalarken çıkardığı sesler beni dahada tahrik ediyordu. Hemen penisimi çıkardım. Yavaşça sürtmeye başladım. Fakat kız lütfen dur dedi. O an benimde aklım başıma geldi. Bakire misin diye sordum o’da evet dedi. Sikişemezdik faka en azından sevişmeliydik, birbirimizi boşaltmalıydık. O zaman oral seks yapalım dedim. Tamam dedi. Penisimi ağzına götürdüm. Hiç acemice sakso çekmiyordu. Daha önce hiç oral seks yaptın mı diye sordum. O’da evet dedi. Çok güzel sakso çekiyordu cidden. 5-10 dakika sonra titreyerek ağzına boşaldım. Hepsini yuttu ve hiç iğrenmedi. Sıra bana gelmişti. Yine o kusursuz amcık önümdeydi. Öpüyor, kokluyor ve yalıyordum. Yaklaşık 10-15 dakika yaladıktan sonra. Kafamı kendine bastırarak, titreyerek yüzüme boşaldı. Zevk aldığı yüzünden belliydi. Hemen özür diledim. Özür dilemene gerek yok dedi. Sonra banyoya gidip yüzünü ve ellerini yıkadı. Üstünü giydikten sonra gitti. O günden sonra ara ara oral seks yapmaya devam ettik. Beraber fantezilerimizi denedik. Tâaki o taşınana kadar. İkinci kez ilişkiye giriyordum. Bu sefer yeni fanteziler edinmiştim.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.