Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Primal_Guardian
  • 0
Floodtör

Sınıf arkadaşımı proje ödevi bahanesiyle eve atma hikayem

  • 0

Sınıfa yeni bir kız gelmişti. Kumral kısa saçlı, yeşil gözlü, 167 boylarında, 50-55 kilo civarında biriydi. Çok utangaç davranıyordu. Hemen ilk teneffüste gittim tanıştım. Adı Deniz’miş. Hemen kaynaştık. Çıkışta eve doğru yürümeye başladım. Deniz de arkamdan geliyordu. Sonra durdum, onu beklemeye başladım. Yanımda geldi. Neden bekliyorsun dedi. Nereye gitsem sende geliyorsun dedim. Sonra o’da ben evime gidiyorum dedi. Anlamamıştım evime 2 sokak kalmıştı. Bana yakın oturuyordu. Biraz beraber yürüdükten sonra, sağa döndü ve 2 blok ötedeki binaya girdi. Bu sefer dahada şaşırmıştım. Oturduğu ev benim evimin hemen arkasındaki binaydı. O gün eve gittiğim anda tuvalete girip 31 çektim. Onu düşleyerek boşaldım. Neredeyse 1 çay bardağı kadar. Ertesi gün okula gittiğimde kıza daha yakın davranmaya başladım. O’da bana yakın davranıyordu. Bir kaç hafta sonra beraber aynı dersten proje ödevi almıştık. Bu sefer bizim evde kimse yoktu. Geçen sefer yaşadığım olaylar aklıma geldi. Ben bu deneyimi tekrar yaşamalıydım. Hemen çağırdım. Gel bizim evde beraber proje ödevini yapalım diye. Evde kimse yok rahat rahat çalışırız dedim. Çıkışta eve uğramadan yolda annesini arayarak izin aldı

Direk bizim eve gittik. Üstünde sadece okul eteği ve gömleği vardı. Birde o ince külotlu çorabı. Hemen odama geçtik. Kitapları, defterleri, kalemleri çıkardık. Ama hepsi boşunaydı. Onu bugün sikmeliydim yada sevişmeliydik. Biraz ders çalıştık. Yaptığı hareketler beni dahada tahrik ediyordu. Penisim geçen seferki olaydan bu yana büyümüştü. Yaklaşık 16-17 santimetre olmuştu. Dayanamıyordum, bir şeyler yapmalıydım. Aklıma ağabeyimin sevgilisi için aldığı azdırıcı ilaç geldi. Fakat nerede olduğunu bilmiyordum. Hemen bir bahane ürettim. Ben lavaboya gideceğim sonra soda alacağım dedim. Sende ister misin diye sordum. O’da evet dedi. Hemen ağabeyimin odasına gittim. Kıyafet dolabını, kitaplığını her yerini kontrol ettim. Ama bulamadım. Daha sonra aklıma son bir yer geldi. Elimi yatağın altına attım ve oradaydı. Çok sevinmiştim. Daha sonra mutfağa geçtim. Hemen sodaları açtım ve içine zaten toz halinde bulunan, tatsız ilacı döktüm. Sodayı yavaşça karıştırmaya başladım. Sonra tepsiye koydum ve odama çıktım. Kız ders çalışıyordu. Sodasını verdim ve içmeye başladık. İlaç yarım saat içinde etkisini göstermeliydi. Yaklaşık yarım saat sonra kızda bir değişiklik hissetmiştim.

Hafif kızarmıştı ve durmadan bacaklarını birbirine sürtüyordu. Bende fırsat bu fırsat diyerek, yanına yaklaştım. Elimi yavaşça bacağına attım. Kız bir garip oldu, titredi . Ama yinede elimi çekmemi istemiyormuş gibiydi. Dahada ileri giderek elimi yavaşça bacaklarının üst kısmına götürdüm. Bana cilveli şekilde baktı , ayağa kalktı ve ani bir şekilde eteğini indirip 34cm malafatını ağzıma dayadı n’oluyor lan diyemeden maskesini çıkardı , aslında kaslı ernest khalimov gibi bir zenciydi beni aralıksız 3 saat deldi , sonra içeri cumhurbaşkanı girdi o da zenci arkadaşa katıldı , artık delik sürahi gibi olmuştu ki içeri barbara palvin girdi , zenci arkadaş beni bıraktı ve cumhurbaşkanımız da yeter amk diyip gitti , zenci barbaraya yaklaşırken barbara da maskesini çıkardı ve içinden godzilla çıktı , sonra godzilla zenciyi zenci beni , ben uşağı , sonra hepimiz uşağı diktik.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.