Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Bumbe1yarrak
  • 1
Floodcu

Sevgili Nasıl Yapılır?

  • 1

Merhaba sevgili KGB hulkı. Bu gün sizlere öğretici tarzında bir yazı hazırladım. Bu yazıda çoğunuzun mustarip olduğu bir konuyu ele alacağım. Ayrıca öyle bir anlatacağım ki en geri zekalınız bile anlayacak. Aslında bu apaçık bir şekilde grubun büyük bir çoğunluğunun sıkıntı hale getirdiği bir konu fakat bu konu hakkında GERÇEK bir öğretici içerik maalesef ki göremedim. İşte tam da bu yüzden sizinle bu yazıyı paylaşıyorum, umarım yardımcı olabilirim. İşte karşınızda Sevgili Nasıl Yapılır?

 

Evet dediğimiz gibi mala anlatır gibi anlatarak başlayalım. Öncelikle sevgili yapmak için neye ihtiyacımız var ona bir bakalım. Tabii ki bir KIZA değil mi? Daha ömründe kız görmemiş kişiler varsa aranızda, kız bulmak için öncelikle dışarı çıkmalısınız. Evet, bunu başardığınıza göre çevrenize bir göz atmalısınız. Yakınlarda elbet bir park vardır öyle değil mi? O halde oraya doğru yol alın. Parka başarılı bir şekilde ulaştığınızı ve çevrede birkaç kız olduğunu var sayıyorum. Bundan sonrasında ise gerçek mücadeleniz başlıyor.

 

İlk olarak çevrenize bir bakının, tıpkı bir şahin gibi her yeri tarayın. Ardından gözünüze bir kızı kestirin ve onu gözlemleyin, inanın bir kızı sadece 10 saniyelik bir gözlem içerisinde %40 tanırsınız. Böylelikle avınızın hareketlerinin size uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz. Ardından geldik en önemli kısma, artık harekete geçme vakti çünkü.

 

İlk önce avınızın bir anda önüne çıkacak şekilde pozisyon alın. Bunu nasıl yapacağınız yaratıcılığınıza bağlı. Eğer yapamayacaksanız, avınıza sanki bir şey soracakmış gibi yaklaşın. Avınızın dibine girmeyin, unutmayın ki kızlar korkak ceylanlar gibidir üstlerine yavaşça ilerlemeniz gerekir. Ardından avınızın yakınına sorunsuz bir şekilde 4-5 metre girdiğinizi varsayıyorum. İşte en ama en kritik yer burası, ilk iletişim!

 

Az önce dediğim gibi, kızlar korkak ceylanlar gibidir. Ama unutmayın ki sizde onun avcısı bir aslansınız! O yüzden şimdi diyeceklerime harfiyen uymanız gerektiğini söylemem gerekli. Kız önünüzde ve büyük bir ihtimal sizi fark etti, eğer etmediyse boğazınızı temizleyerek bunu sağlayabilirsiniz. Göz gözesiniz ve ilk adımı bir avcı olarak sizin yapmanız gerekiyor. Kızın meraklı gözler ile baktığı dudaklarınızdan aynı şu sözler dökülsün. Ve küçük bir tavsiye, bunu söylerken sesli harflere vurgu yapın. ‘’Merhaba amına koduğumun doğurduğu’’ Bunu söyledikten sonra kızda size ‘’Ay bebeğim çok tatlısın’’ demeyecek elbette. Büyük bir ihtimal ile size birkaç kaba sözcük kullanarak kızışacaktır. Böyle bir durumda sakın paniklemeyin, her şey kontrolünüz altında! Ardından kızın kafasını karıştırmak için yine yaratıcılığınızı kullanmanız gerekli. Mesela ben ‘’Üzgünüm sizi biriyle karıştırdım’’ diyerek kızın odağını dağıtmıştım. Ben bunu deyip biraz uzaklaşır gibi yaparken kızda aynen planladığım gibi rahatsızlık duydu ve oradan uzaklaştı. Elbette burada sizin olduğunuz yerin tersi istikamete doğru gittiğini var sayıyorum. İşte artık son noktayı vurmanın vakti geldi. Artık tam anlamıyla bir aslan olma vakti!

 

Yukarıdaki tüm şeyleri yaptıktan sonra kendinizi pislik gibi hissetme olasılığınız olabilir. OLMASIN çünkü unutmayın, bu hayatta her zaman pislikler bir şeyleri başarır ve sizde onlardan olmalısınız. Konumuza dönersek, avınız sizden ters istikamete doğru gidiyor. Bundan sonra hızlı hareket etmelisiniz. Yerden hızlıca sert bir cisim alın. Taş, sopa ne olursa! Mesela ben kaldırım taşını almıştım. Her neyse sert bir cisim kaptınız ve avınız arasındaki mesafeyi hızlıca kat ettiğinizi varsayıyorum. Avınız daha kafasını dönemeden ensesine adeta bir aslan gibi vurduğunuzu düşünüyorum. Eğer cılız ve güçsüzseniz aynı yere bir daha vurmayı deneyin veya kafasının üst kısmı da iş görecektir. Bundan sonra kızın bayıldığını düşünüyorum, tabi eğer Hulk falan değilseniz. Kız en kötü ihtimal Hafif yaralanmalı, ötesi başınızı yakabilir. Her neyse avınız bayıldı ve artık sorun yaratamaz! Derhal onu güvenli bir yere götürün ki burası genellikle eviniz oluyor. Evinize vardığınızda artık yapmanız gereken pek bir şey kalmıyor, artık yakaladığımız kızı sevgili konumuna getirmemiz lazım ve bu aslında düşündüğünüzden bile kolay!

 

Evet artık sevgili yapmaya cidden başlayabiliriz. Kızımız baygın ve 2 saat içerisinde uyanmayacaktır ayrıca polislerde yine aynı şekilde 2 saat içerisinde size ulaşamazlar (bu konuda yeterince tecrübeliyim merak etmeyin). Bu süre zaafında hemen yanınıza para alın ve bir süpermarkete gidin ve oradan şu malzemeleri alın:

 

1 Litrelik Süt (x5)

Yumurta (x30)

5 kilo çimento

Aseton

Bir adet Mikser

Devasa bir kazan

 

Bunlar temel bir sevgili yapmak için gerekli olan malzemeler, yani bunları almak şart. Fakat istediğiniz şekilde bir sevgili yapmak istiyorsanız sizin için birkaç türü kendim yaptım! Eğer aranızda daha değişik şeyler arayan varsa dediğim gibi yaratıcılığınızı ve birazda kesenin ağzını kullanmalısınız. Şimdi keşfettiğim bazı sevgili türlerini aşağıda paylaşıyorum. Unutmayın bunları ekstra olarak paylaşıyorum ve üstte belirttiklerimi almak zorundasınız!

 

Oyuncu Sevgili (Kedili)

 

1 adet Kulaklık (pembe)

2 adet Kedi Kulağı

1 adet Kedi Kuyruğu

50 gr. Kedi Tüyü

Pembe El İşi Kâğıdı

Son zamanlarda popüler olmuş herhangi bir oyun

1 çift Uzun Çorap

1 adet muz (İsteğe bağlı)

 

Kürt Sevgili

 

5 Adet Kullan-At Jilet

100 Gram Sakal (Erkek)

2 Adet Veet Kıl Dökücü Krem

50m Elektrik Kablosu

10kg. Marshall Siyah Boya

5kg. Esmer Buğday

500gr. Esmer Şeker

1 adet muz (İsteğe bağlı)

 

 

Yarraklı Sevgili

1 Adet Muz (Zorunlu)

2 Adet Top

2 Litre Döl

 

Big Tiddy Goth GF

(Bende bulamadım lütfen bulan olursa bana yazsın)

 

Evet dediğim gibi pek bir az tür keşfedebildim ve zaten hepsini bilsem bile sizle ancak bu kadarını paylaşabilirim. Bu malzemeleri alıp derhal evinize doğru yol alın ve aldığınız kazanın altını yakın ardından mazlemeleri dediğim gibi koyun. Öncelikle 30 adet yumurtamızı kırıp güzelce karıştırıyoruz, ardından asetonumuzu yumurtanın üstüne yavaşça ekliyoruz. Yaklaşık 5 dakika sonra bütün çimentoyu üstüne koyuyoruz ve bu sırada mikseri de koyuyoruz. (Eğer ekstradan bir şeyler yapacaksınız bunları yaptıktan sonra ekstra malzemleri koyun ve devam edin). Ardından karıştırmayı durdurup bütün sütü koyuyoruz ve bunu yaptıktan hemen sonra kesici bir alet ile avucunuzun içini kesin. Ardından kazanın etrafında çember oluşturacak şekilde kanınızı dökün. Hemen ardından çemberden 1 adım uzaklaşın, dizinizin üstüne çökün ve ellerinizi göğe doğru yükseltin. Hemen ardında şu sözleri söyleyin:

 

Wahai jiwa yang mengakhiri keperawanan, dengarlah suaraku! Saya menumpahkan darah saya untuk meminta pertolongan anda. Sebagai balasannya, saya menawarkan persembahan seperti yang anda pesan.

 

Ey bakirliklere son veren ruhlar, sesimi duyun! Sizden yardım istemek için kanımı döküyorum. Karşılığında ise emrettiğiniz gibi bir adak sunuyorum.

 

Hızlıca kızınızı kazanın içerisine koyun ve iyice dibe batırın, sonrasında tekrar diz çökün ve şunları söyleyin:

 

Wahai jiwa yang mengakhiri kesucian, seperti yang kamu perintahkan, aku memberikan kepadamu sumpah dan darahku. Sekarang anda memberi saya cinta yang saya mahukan!

 

 

Ey bakirliklere son veren ruhlar, emrettiğiniz gibi adağımı ve kanımı size bahşettim. Şimdi sizde bana isteğim olan sevgilimi bana verin!

 

Eğer ayini sorunsuz bir şekilde yerine getirirseniz Bakirliğin Ruhları sizi ziyaret edecek ve isteğinizi yerine getirecektir. Tabii bunların hiç birini göremeyeceksiniz çünkü o sırada baygın olacaksınız. Uyandığınızda ya da uyandırıldığınızda sevgiliniz karşınızda olacaktır. Size tamamen itaatkar olmasa da bağlı bir yaşam, tıpkı istediğiniz gibi..

 

Evet bugünlük öğretici yazımız bu kadar arkadaşlar, umarım yardımcı olabilmişimdir. İşleriniz rast gitsin, u/Bumbe1yarrak ırzınıza geçsin iyi günler dilerim.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.