Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

şampuanla mastürbasyon yapmak

  • 0

öncelikle, açmış olduğum pespaye başlık için özürlerimi kabul etmenizi rica ediyorum. vaktiyle kutsal bilgi kaynağı olarak tanımlanan bir platformda böyle bir başlığın görünüyor olması, gerçekten de zül addedilecek bir vak’a.

bu öz eleştiriden sonra esas konumuza geçebiliriz diye düşünüyorum: maalesef, hayatta böyle şeyler olabiliyor arkadaşlar. eşref-i mahluk olarak ayrı bir yere konuluyor olmamıza karşın, aramızdan bazı kendini bilmezler bu tür şeylere tevessül edebiliyorlar. bu insan evlatları, şampuan reklamlarında sıklıkla geçen bir söz öbeği olan “kökten uca” kelimesini farklı mı algılıyorlar, yahut duş almakta olan hanım kızlarımızın yer aldığı reklamları görerek bunları bir fetiş obje olarak mı değerlendiriyorlar bilemem, ancak böyle bir realite mevcut.

şampuan sektörünün bu zafiyetten faydalanmadığını söylemek ise safdillik olur. “öyle ar-ge yaptık, bilim adamlarıyla kafa kafaya verip çok acayip formüller oluşturduk” diyerek sıklıkla övünüyorlar ama şu seçtikleri isimlere bakar mısınız? birisi bana niçin hep bu türlü isimlerin tercih edilmiş olduğu konusunda bir açıklama yapabilir mi?

-loreal elsev
-elidar
-pantene probe

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.