Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 2
Fil Necati

Rüyamda friendzone yedim

  • 2

Rüyam gerçektir %100 bilinç altımın yarattığı bir olay:

Ünlü bir Youtuber ile kuaförde video çekmiştik sonra Youtuberle vedalaştık gitti işte. Bir kız geldi kuaföre ben ise biraz oturdum çıkmadım kuaförden dışarısı soğuktu. Sonra çıktım bir baktım kız bana seslendi. Adımla seslenmedi ama “Bakar mısın?” tarzı bir şey dedi ve “Seninle gelebilir miyim müsait misin?” dedi. Ben de tamam olur dedim beraber yürüyorduk ki bir erkek uzağımızdan seslendi “Buradan gidin burası daha kestirme.” Kız bana döndü dedi “Napalım sence?” Ben ise “Boşverelim bildiğimiz yoldan gidelim dedi.” “Benim düşündüğümü düşünmüşsün dedi.”

Adımı sordu adımı söyledim. Bir kaç daha hayatımla ilgili bir şey sordu sonra ben flört etme amacıyla espriyle karışık “Benim hakkımda neden bunları bilmek istiyorsun.” dedim kız ise “1940 emekli maaşı için.” dedi o an kafam karıştı ama çaktırmadım. Sonra dedi ki “Baban bu maaşını alman için uğraşıyor.” o an hayal kırıklığına uğradım ne maaşı ne emeklisi olum daha gencecik adamım ben yıl ise 2021 neyse. Kızla bir yere gittik gittiğimiz yerde naptık hatırlamıyorum sanırım düşmanlarla silahla çatıştık ben bir ara sinirlendim “Zaten friendzoneladı gidiom ben.” kafasındaydım gittim sonra geri geldiğimde kız beni uzun süre beklemişti nese sonra acaip tuvaletim geldi yine çıktım o mekandan tuvalette uzun süre vakit harcadım tuvalette düşmanlarla savaştım sonra o mekana geri döndüm “Ne yaptın bu denli uzun süre.” dedi ben ise argo bir şekilde “S**tım.” dedi kız “Ne uzun sürüyormuş.” dedi biraz kızdı nese mekanda işimiz bitti.

Sonra kızın evine gittik birde ne görelim kapıyı açtığımız an birisi Çince konuşuyor korkudan bir yumruk indirdim çünkü öfkeli heyecanlı konuşuyordu ve babasına ispitlicek gibi gözüküyordu bizi kız dedi “Sen naptın bittik biz.” sonra kızla adamı mutfağa aldık tabii kız kardeşi var çok ama çok küçük biri ve masada ders çalışıyor bizi fark etmedi. Kız plan kuramıyordu heyecan yaptı ben dedim bu evde kalamazsın çinli adam senden şüphelenip babana ispitler belki evden ayrılırsak adam olanları uyku yada hayal sanar.” dedim “haklısın.” dedi fikrimi çok beğendi bir yandan kız salona bakıyor ben de bakıyorum kız bir depar attı ben de hemen arkasından depar attım kapıyı %100 ses çıkarmayacak şekilde açtım ve kapadım. Merdivenlerden aşağı inip evden çıktık. Kızla yürürken dedim benim evime gidelim hatta yeminler ettim annem dedim çok iyi biri sana gram kötü davranmaz kapısını açar inan bana dedim. Kabul etti. Yolda yürürken onu sevdiğimi söyledim ama yine de benim hakkımda böyle düşünmediğini söyledi arkadaş görüyordu sonra rüya bitti.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.