Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

Reisi aslında 2014’de öldürdüler, sıra İMAMOĞLUNDA!!! Batı Mehdi’nin gelişini engellemeye çalışıyor. Radyo dalgaları ile Ümmetin zihni karıştırılıyor.

  • 0

Biliyorum bunu ilk duyunca size çok garip gelebilir. Son aylarda konuyu araştırmaya başladım. Olay sandığımdan da büyük çıktı. Son günlerde masonlar tarafından takip ediliyorum. Bildiklerimi öldürülmeden anlatmak isterim.

Herşey 2009’da başladı. Hasta adamın, Uzun Abi olarak dirileceğini gören Derin İngiliz Devleti, 16 Mart 2009’daki ilk suikastın başarısız olmasından sonra Allah’ın izni olmadan Reisin ölmeyeceğini anlayarak farklı yöntemlere yöneldi. 2012’de Reis ameliyat olurken mason ajanları Hakan Fidan’ı tutuklamaya çalıştılar fakat başarısız oldular.

Telaşa kapılan batı Reisi devre dışı bırakmak için Telekinezi ile başarılı suikast yaptı. (İnternetten “başbakan telekinezi” diye araştırabilirsiniz.) Reisin yerine SS (Süslü Sülo) ile Bahçeliyi getirdiler. Bu sayede ümmeti 2023’ten sonra da kontrol edebilecektiler.

Halka Reisin öldüğünü açıklayamayacakları için Deep Learning algoritmasını geliştirdiler. Bu algoritma ile Deepfake görüntüler oluşturup medyaya Reisin videolarını lanse ettiler. Reisin yerine Prompter koydular. Son günlerde videolarında görülen bug’lar bu durumu gayet iyi bir biçimde açıklıyor.

Peki 1 Nisan 2016’da kullanıma açılan 4.5g ne içindi? 15 temmuz içindi, 15 Temmuz aslında hiç yaşanmadı, o gece hepimizin beynine darbe görüntüleri yüklendi. 5g ya? 5g ile Ümmetin zihnine zina görüntüleri ekilse de aslında çok daha büyük bir oyun için 2019’da bir suikast için tasarlanmaya başlanıldı.

Batı çok büyük sorunun varlığını farketti. Ümmetin yeni lideri İMAMOĞLU. Peki neden mi İmamoğlu?

Hz. Mehdi (A.S.)’In Talebeleri Boğaz Köprüsü’nden Geçecekler, Uçakla Seyahat Edeceklerdir. … (Hz. Mehdi (a.s.)’ın talebeleri) SU ÜZERİNDE YÜRÜR VE BULUTLAR ÜZERİNDE DOLAŞIRLAR…(Bihar-ül Envar, Cilt 52, Sayfa 318; Mikyaal al-Makaarem, Cilt 1, Sayfa 148 Basaaer al-Darajaat’dan aktarıyor.)

Peygamber Efendimiz (s.a.v.)’den rivayet edilen bu hadiste Hz. Mehdi (a.s.)’ın talebelerinin Hz. Mehdi (a.s.)’dan edindikleri bilgileri insanlara anlatmak için sık sık seyahat edeceklerine, daima hareket halinde olacaklarına bu amaçla Boğaz Köprüsü’nden geçeceklerine ve uçakla seyahat edeceklerine işaret edilmektedir.

ARTIK BÜYÜK OYUNU GÖRÜN!!! BİR TARAFTA DECCAL, BATI VE SS ÖBÜR TARAFTA İSE ÜMMET VE ONUN LİDERİ

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.