Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

genzo_wakabayashi_94
  • 0
Amk n*wi

Porçay postu atan elemanı nasıl siktim?

  • 0

Uyandığım gibi işyerine gitmek üzere yola çıktım. Aklımın bir köşesinde gece boyunca porçay postu paylaşıp newi sikenler vardı. Sinirden uyuyamamistim. Boş bir vakit bulup girdiğimiz bu redditte , her iki posttan birinin porçay olduğunu görmek sinirime dokunmuştu. Evet adam sebepsiz hapse giriyor olabilir fakat bunu 50 defa paylaşmaya gerek yok diye içimden geçiriyordum.

Duraktaydim bu sırada otobüsüm geldi. Sıkış tepiş bindiğimiz bu otobüste ayakta kalmıştım. Bu sırada etrafa göz gezdirirken bir elemanın telefonuna takıldı gözüm. Reddite girdi ve KGBTR subunda porçay postu paylaştı. Artık hedefimde o vardı. Gözümü diktim ona. Ne kadar da masumdu, tek amacı award alıp karma kasmakti belliydi. Yolcular indikçe oluşan bosluklara doğru ilerliyordu ben de peşindeydim. Ne de olsa gece beni uyutmayan guruhtan biriydi o da.

Bir sonraki durakta indi ben de ardından indim. Issız bir sokağa varana dek takibimi sürdürdüm. Bir ara eline telefonu alıp posta gelen upvote ve yorumları kontrol ettiği sırada uygun bir fırsat yakaladığımı farkettim. Sokak ıssız kendisi ise savunmasızdı. İyice yanaştım boynundan sızan parfüm kokusunu içime çektim evet bu acqua di gio parfümüydü, dudaklarım kulaklarındaydi ” freeporçay” diye fısıldadım.

Aniden arkasını döndü, gözleri korkudan fal taşı gibi açıldı. ” Sen de mi pasifsin?” Diye sordu tam aksine aktif olduğumu söyledim. Olsun dedi, hadi şu terk edilmiş pasaja doğru geçelim dedi. Üstünü soydum, ve sikmeye başladım. Bir yandan işimi hallederken bir yandan da parfüm kokusunu içime çekiyordum. Allah’ım o newi sikenlerden birini sikiyordum bu inanılmazdı. Nacho vidal gibi seks esnasında zevkten bağıran adamlar gibiydim. İçine boşaldım ve o üstünü giyerken seks sonrası pişmanlık iliklerime kadar işlemişti suratına tükürüp ortamı terkettim.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.