Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

PeynirliPogaca
  • -1
Floodcu

PIŞIRMEK İÇİN ALDIGIM TAVUGU SIKTIM

  • -1

Pişirmek için aldığım tavuğu siktim

ya ne yapsaydım ..?

balkonda puro keyfi yapıyordum. akşam olmuş, hava kararmıştı. karanlıktan da yararlanarak balkonda iki üç posta otuzbir çekip içeri girdim. yalnız bir sorun vardı : karnım çok acıkmıştı. alternatif bir fikir bulmalı idim.

tavuk almaya karar verdim. doğruca markete koştum. et ürünleri bölümünden aldım bütün halindeki pilicimi. ödemeyi de yaptıktan sonra atladı arabama ve geldim evime. pilicim güzelce pakete yerleştirilmişti. kibarca açtım pakedi. ve , kalp atışlarımı hızlandıran , tahrik edici o manzarayla karşılaştım …

asaletli sikim adeta donumdan dışarıya çıkmaya çalışıyordu , taş gibi olmuştu … tavuğun pembe götü önümdeydi. dayanamadım… okşamaya başlkadım , şaplak attım , parmakladım , iki üç dil darbesi attım …

asaletli sikim çoktan donumdan dışarı çıkıp avını aramaya başlamıştı bile. yavaşça donumu sıyırdım. sikimi okşamaya başladım ve artık hazırdı. tavuğun pembe götünden sikmeye başlamıştım. hunharca ileri geri yapmaya başladım .siktiğim köpekten bile bu kadar haz alamamıştım. defalarca boşaldım. nihayet kendimden geçmiş idim …

kendime geldiğimde ben altta idim, tavuk ise kucağıma çıkmıştı. tekrar üste çıktım , ama bir şey farkettim : sikim acımaya başlamıştı. çıkardım hemen. sikimi çıkarır çıkarmaz , tavuğun götünden döl akmaya başladı. orgazm oluyor sanmıştım . aceleyle yapıştım tavuğun götüne dudaklarımla. ne sandınız , dölümün boşa akmasına müsade mi edecektim ..?

nazikce yatırdım onu yere, sonra iki üç posta otuzbir çekip göğüslerine boşaldım. zor da olsa kalktım , keyif puromu yaktım, onu izleyerek bitirdim .

ama o an mucizevi bir şeyi farkettim : açlığım gitmiş idi, evet açlığım gitmiş idi. “midesi sikinde” deyiminin tam olarak beni anlattığına karar kıldım. tavuğa da şu anlık ihtiyacım kalmamıştı. yılbaşında bir daha sikmek üzere, dondurucuma güzelce yarleştirdim onu .

pencereden dışarı bakınca güneşin doğmakta olduğunu farkettim , “ne çabuk sabah oldu” diye düşündüm. artık uyumam lazım idi. dondurucuyu açtım ve tavuğa her şey için teşekkür ettim.

yatağıma geçtim. iki posta daha otuzbir çektim.
insanlar mutlu bir güne başlarken
ben de uzun ve huzurlu
bir uykuya
başlıyor idim.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.

1 Yanıt