Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Katez0
  • 0
Amk n*wi

OR*SPU EVLÂDLARIYLAN UĞRAŞIP DURUYORUZ

  • 0

Ben 15 yıllık acil tıp doktoruyum kendimi bildim bileli sayısız can kurtarmışımdır ve genelde acil servis çok yoğun olduğu için ambulans işlerine falan çok karışmam.

Ama o yağmurlu gün servise kimse gelmedi, çağrı falan da yok biz de dedik heralde bu millet sonunda akıllandı falan da yok amına koyayım.Bi tane çağrı geldi, küçük bi çocuk sessiz sessiz korka korka konuşuyor yok ben çöp kutusundan arıyorum da bi tane yaşlı amca bi gencin kolunu kırmış da yok efendim kolunu götüne sokmuş.Biz tabiki de inanmadık amk troll falan sandık ama çocuk adres falan verdi gitmek lazım.

Neyse gittik falan.Cidden doğruymuş anasını satayım çocuğun kolu götünde etraf kan gölüne dönmüş kol hem omuzdan hep dirsekten kırık(büyük ihtimal bilek de kırık ama götünün içinde olduğu için göremiyoruz).Baktık kanda kolundan değil götünden geliyormuş yazık amına koyayım bunu nasıl bir orospu evlâdı yapar bir de dedesiymiş yazık valla.

Hastaneye gidince de herkes şaşırdı.Burdan o dedeye sesleniyorum amca biz bunu science dergisine yollayıp tıp literatürüne geçirmeyi planlıyoruz istersen hastalığa senin adını verelim orospu evlâdı.

Bu arada genç yoğun bakımda ve kullandığı kolu kırılmış uzun bir süre 31 çekemeyecek gibi duruyor.Geçmiş olsun.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.