Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

anarko0
  • 0
Amk n*wi

Okulumu teröristler bastı ve hayatta kalmayı başardım

  • 0

Olay yeni, birkaç hafta önce olmuştu. Ben 10. sınıfa giden, dinine ve imanına sonuna kadar bağlı bir öğrenciyim en sevdiğim ders din. Çantamda daima Kuran-ı Kerim ve dua kitapları taşırım. Dolayısıyla çantam ağır oluyor ve bazen okul kitaplarını götürmüyorum ve hocalar kızıyor. Onlar dinsiz imansız, Allah cezalarını verecek onların.

Her neyse gittim okula trafik nedeniyle biraz geç gittim servisle gidiyorum çünkü. İlk ders biyoloji evrime inanan aptal dinsiz hoca bana dedi ki dua okumaktan geç mi kaldın yine. Sinirlendim ama ses çıkarmadım oturdum yerime ikinci ders de biyoloji ders çok sıkıcı geçiyor. O sırada dışarıdan çığlık sesleri gelmeye başladı hoca merak etti baktı sonra üstüne mermi yağdı ve kan kaybından öldü. Allah cezasını verdi diye sevinmiştim ki teröristler sınıfı da bastı teröristleri Kuran-ı Kerim’le dövdüm ama nasıl zorlandım sürekli daha çok geliyorlar aldım dua kitabımı açtım rastgele bi sayfa okumaya başladım sınıfımızın kapısına yeniçeriler spawnlandı ve teröristleri püskürtmeye başladılar. Teröristlerin sayısı azalmaya başladı kuran ve dua kitabımı alıp kantine gittim orda da dua okuyup cinler çağırdım, dürümlere hücum edenlere musallat olun dedim tamam dediler. Bahçeye çıktım din hocasıyla birlikte dua edersek gücümüz daha çok olurdu ama adamı bulamadım. Kantine geri döndüm rahatça dürümümü yedim cinler korudular beni. Yukarı çıktım birkaç öğrenci ve öğretmen ölmüştü hemen dua ettim Allah’a, geliştirilmiş güçlendirilmiş overpowered AK-47li level 100 boss yeniçeriler geldi adamlar öküz gibi savaşıyor. Teröristler bunların tek biriyle bile savaşamaz diye bazılarını bahçeyi korumaya gönderdim. O sırada ilkokullu veletler mutlu olmuşlar okuldan gideceğiz diye şerefsiz piçler dinsiz imansızlar. İlkokul binası boşalmışken oradaki kütüphaneye gittim birkaç dua kitabı daha aldım. Biraz su içmek için kantine indim televizyonda gördüm polisler geliyormuş iyi bir oh çektim sonra tekrar lise binasına çıktım bir terörist silahıyla arkadan sırtıma indirdi yere yığıldım Kuran-ı Kerim ve dua kitapları elimden kaydı sırtım çok acıyordu hocanın cetvelini aldım savaşmaya başladım adamın mermisi bitmiş silahını sopa gibi kullanarak savaşıyordu, adam aslında çok kolaydı dövüşmeyi bilmiyordu tam geberticem adamı allahım nasıl tuvaletim geliyor. Dedim o suyu içmeyecektim. Kantine görevlendirdiğim cinlerden biri geldi ve adamı çarptı, hemen tuvalete girdim silah ve çığlık sesleri bir anlığına çişimin sesiyle kesildi o sırada fark ettim ki kolum kanıyor revire gitmeyi düşündüm ama revir ilkokul binasında o salak ilkokulların seslerine dayanamaz geberir giderdim. Müdürün odasına gittim belki silahı vardır diye odaya girdiğim anda teröristlerin lideri beni tuzağa düşürdü, silahını bana doğrulttu, müdürün odasındaki halıyla namaz kılmaya başladım bunu gören terörist sinirlendi ve ateş etmeye başladı ama Allah beni korudu mermiler içimden geçti mermisi bitince kaçmak için kapıya doğru koştu ama tam o sırada Azrail geldi ve orağıyla adamın kellesini uçurdu.

Saldırı bitmiş, bütün teröristler ölmüştü bir dua daha okudum Allah ölen herkesi diriltti herkes beni kahraman olarak görüyor biyoloji hocam bile imana geldi yakında peygamberliğimi ilan edeceğim.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.