Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

N1bba_twerk
 • 1
Amk n*wi

NNN bana eşcinsel boku yaptırdı.

 • 1

Yani bağlam için 22 yaşındayım, erkek ve üniversitedeyim. Yurttaki oda arkadaşım şehir dışında ve ben NNN yapıyorum ama anti depresanlarımı da bıraktım, bu yüzden seks dürtüm tavan yaptı. Derslerimden birinde bana sürekli asılan bir femboy var ve yurdun dışında benimle konuşmaya ve flört etmeye başladı. Gerçekten kadınsı bir kıçı ve görünümü var ve 2 haftalık NNN ve anti depresanlarımı bıraktıktan sonra sikim sürekli sert ve zonkluyordu. Yurduma gelmek istedi ve sonra bir baktım ki kanepemde benimle oturuyor ve aletim ağzında. O kadar iyi hissettirdi ki yanlışlıkla çok hızlı geldim ve emmeye devam etti ve hemen ardından 2. kez geldim. Hala sert ve azgındım ve sonunda kanepede onun kıçını becerdim ve giydiğim prezervatifle geldim. Kısa bir süre sonra ayrıldı ama sonrası beni gerçekten çok etkiledi. Gerçekten erkeklerden hoşlanmıyorum, sadece onun bir kız gibi bir kıçı olduğunu düşünüyorum ve hayatım boyunca hiç olmadığım kadar azgınım. Onu ne zaman görsem bana sinsi bir gülümsemeyle bakıyor ve bu garip. Ben şimdi ne yapacağım?

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.

3 Yanıtlar

 1. Therefore, it is the condition of 22 people and universities. My room partner left the room and not, but I listened more unusual, that is to say the sex line through the clouds. There were women in my studies who have always struck me and started talking to me and going out with my room. It has manyDevamını oku

  Therefore, it is the condition of 22 people and universities. My room partner left the room and not, but I listened more unusual, that is to say the sex line through the clouds. There were women in my studies who have always struck me and started talking to me and going out with my room. It has many princes of women and occurs in women and in two weeks and prevents the discharge of chicken still poor and lazy.

  He goes to my room then to my room. I know that with me and the chicken you sit in bed in your mouth. It is so good that I suck quickly and that I always add a new chance. I was hard and went down and goodbye to the bed and I went to the truck to wear. You will say goodbye, but you also send my prayer. Shiehs I don’t only have ducks. I think you have a woman like a woman and bring more horns than my life.

  He smiles with a strong smile every time I saw him and evil. What do I do now?


  **This is a bot, and this action was performed automatically. If you think the content of this message is inappropriate (e.g., goes against Reddit’s content policy or does not belong here), please reply to this message with `!delete`.**

  Daha az gör