Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

TruthHurts35
  • 0
Amk n*wi

Neden Türkiye’den Gitçekmişim ki?

  • 0

Abi ben neden Türkiye’den gitçekmişim ki? Bu vatan 4 tarafı som cennetle kaplı, yapılan araştırmalara göre ülkede cennetle kaplı alan miktarı %98.8 miş.

Eyvallah kardesim gittiğin yerde umarım 15 nanosaniye çalışıp hayalindeki villaya, 0.0000…01 cent karşılığında bir biraya, 15 yaşında emekliliğe sahip olursun.

” Hayatının sonu kadar yaklaşık 70 yılını bir ev ve araba için harcayıp sonunda elinde sadece bozuk bir araba olsun ister misin” diyenler var, obsesif bir şekilde bunu düşünüp gitmeyi istemem zaten herkes köle olmak için çalışıyor.

Siz oturup ben neye bakıyorum lan bile demediğiniz için yarak kürek atlayıp diyorsunuz işte öhö törköydö kölörsök sökörlör ösgörü 2000 lira kira zaten 3000 lörö, eğer zaten asgari ücret ile yaşıyorsan buna katlanırsın zaten hedefiniz asla yüksek olmadı ki bi yatırım yapayım bişeylerle uğraşayım yok anca hahaha hadi gidek almanyada et 0.01 euroymus biri muhalif olunca da abi çomarsın yeeaaüağğ Türkiye s*kiyor bizi öhöhöö e s*kmesin diye çalışcaksın zaten amına koydumun aptalı elin almanı eti ekmeği dururken mi elde etti çalıştılar araba yaptılar uçak yaptılar satıp paralarına itibar kattılar siz cidden malsınız ama gidin.

O gideceğiniz memleketlerin insanları da bir günde haklarını almadı ama sizin nefretiniz sürekli topraktan taştan salak saçma üç beş kilo et bikaç teknolojik alet için vicdanınız elveriyorsa fukara ailenizi bırakmayı gidin geri de dönmeyin.

Size kalsa ülkeyi kapatıp gidicez amk insan kalmayacak.

Tüm gençler yurt dışına niye diyorsun standartlar iyi pardon da kafanı sikeyim eğer instagram mukayese sayfalarının söylediği gösterdiği “arkadaslar burda 10 birim para Türkiye’de 19381937391 oktilyon lira” gibi şeylere “gerçek lan bunlar” diyip inanıyorsan oğlum onlar sizi provoke etmek için çalışıyorlar sizi Türkiyeden çıkartıcaklar ki Türkiye asla gelişmesin.

Ayrıca Almanya’da yaşayanlar neden sürekli abi “Türkiye çok iyi yağ, öyle böyle iyi değil inanılmaz iyi hatta mükemmel bir yer, bizi Alamanya’da yere yatırıp gangbank yapıyorlar yani biz zor şartlarda çalışıyoruz hiç gelmeyin buralara, gelenin anasını avradını s.., biz de gelcez ama düzenimiz burda kurulu” tarzında konuşuyorlar düşündün mü? Aman sakın düşüneyim, iki kendimi geliştireyim de Türkiye’ye hayrım olsun deme karnın ağrır, git bütün gün Türkiye’den nasıl giderim diye düşün sen.

Türkiye’de vergiler çok yüksek diyenler var, yok bir tane otomobil kendine 35 septilyon tane devlete alıyorsun, yok konsollara neden % 99 nonilyon ek vergi gelmiş, yok basit bir telefon dan % 99 oktilyon vergi alıyorlar. Hacı sadece Türkiye’de değil dünyada durum böyle. Kazanıyorsan vergini vermek durumundasın. Amerika’da yaşayan bir girişimci yıl sonu gider vergisini öder,youtuber’mış yazılımcıymış vs devleti ilgilendirmez. Eğer ödemezse vatan haini gözüyle bakılır. Bizim ulkemizde böyle bir durum yok en azından.

Yazdığım şeylerin bir tanesi bile yanlış değil bilader beni ikna edemezsiniz.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.