Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

Ne zaman insanların yorum yapabileceği platformlarda

  • 0

Ne zaman insanların yorum yapabileceği platformlarda üzücü ve sinirlendirici bir haber yayınlansın, herkes “Orospu Çocuğu!” diyor. Çocuğumdan ne istiyorsunuz? O size ne yaptı? Evet, o tür haberlerde gördüğümüz kişiler pislik insanlar ama oğluma neden hakaret ediyorsunuz? Daha 15 yaşında ve okula gitmeye korkuyor. Öğretmenleri bile dalga geçiyor onunla. Neden gitmediğini sorduğumda “Benimle dalga geçiyorlar, kendimi kötü hissediyorum ve bu derslerdeki performansımı etkiliyor. Gitmek istemiyorum.” diyor.

Ne zaman kötü bir haber alsam “OROSPU ÇOCUĞU GEBER AMINA KODUMUNU!” gibi yorumlarla karşılaşıyorum. Oğlum bunları gördükçe daha fazla kötü hissettiğini söylüyor. Sosyal hayatı neredeyse hiç yok. Arada oyun oynarken tanıştığı insanlardan biriyle sohbet ediyor. Kız arkadaşı yok. Bu tür şeylerle ilgilenmiyordu ancak şu an “Bana kimse bakmaz. Sadece alay etmek için olduğum yöne bakarlar.” diyor ve bu beni çok üzüyor.

Sosyal hayatı yok, ders performansları düştü, kendine özgüveni yerle bir oldu. Onu ne kadar neşelendirmeye ne kadar çaba sarf ettiğimi tahmin bile edemezsiniz. Onunla konuşmaya çalışıyorum ancak bana hep”Ben orospu çocuğuyum. Herkes benden nefret ediyor. Suçlulara benim adımla sesleniyorlar. Bu beni çok üzüyor.” diyor.

O yüzden lütfen, çocuğuma artık küfretmeyin. Suçlulara onun adını takmayın. Saygılarımla

Orospu Çocuğu’nun Babası

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.