Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Bumbe1yarrak
  • 1
Floodcu

Milli olma yolunda bir adım attım

  • 1

Milli olma yolunda bir adım attım

Yıllar süren aşağılanmam artık meyvesini verdi. Bu yolda attığım her adım, her tohum bu gün meyvesini verdi. Bir erkeğin hayattaki en büyük amaç ve gayelerinden birini tamamlamış bulunmaktayım. Size sesleniyorum ey bakirler, artık gurur ve iftihar ile belirtiyorum ki ben artık sizden biri değilim!

Elbet bu yolda pek çok dostlarım oldu. Elbet bende arkadaşlarımın yüzüne bakıp “Kız olsam ilk sana veririm kanka” dedim. Bende elde edemeyeceğimi bile bile bir değersiz am parçası uğruna ruhumu ve gururumu iki paralık ettim. Bende abazalıkta çığır açarak bu zalim dünyanın bir esiri oldum AMA artık bu günler geride kaldı. Artık zafer benim ve siz dostlarımın.

Bir Çoğunuz için bu sözcükler değersiz gelebilir. Aranızda hala kadınların gerçek olmadığını iddia edenler olabilir. Aranızda hala anime dünyası portalının gerçekliğine inananlar olabilir. Dostlarım, size doğru ve tek gerçek olan yolu gösteriyorum. Günahlarınızdan ve sapkınlıklarınızdan arının! En önemlisi de kendinize güvenin. Ne erkek ne de kadın hiç farketmez. ARTIK KUŞUNUZUN KENDİ YUVASINA GİRME VAKTİ GELDİ! BU GÜN VE HATTA TAM ŞİMDİ GİDİN VE BU YIRTICI KUŞUN YILLAR SÜREN YALNIZLIĞINA BİR SON VERİN!

Hepiniz benim nasıl yükseldiğimi merak ediyor olmalısınız. Hazır olun çünkü şimdi bu adımı nasıl attığımı açıklıyorum. Sevdiğim kızın instasına “slm” yazdım. Ahahahagahhhğha bu sayede milli olma yolunda sonunda bir adım attım. Bu yaz evlenmeyi düşünüyoruz. Gerçi o değil ben düşünüyorum ama o benim ruh eşim nede olsa. Ben düşünüyorsam o da düşünüyordur di mi?

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.