Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

[deleted]
  • 0
Amk n*wi

Mert’in absürt hikayesi

  • 0

Bir gün Mert parkta otururken bir şey görür. Gördüğü şey ise babasının kocasıdır. Mert ne yapacağını şaşırır. Çünkü daha geçen gün ondan kaçmıştır sırf selam vermemek için ve o bunu fark etmiştir. O gün adamın çok üzüldüğünü hatırlayıp yanına gider adamın Mert ve derki:

-Babanı sikeyim!

+Lan ibne yine mi buradasın?

-He buradayım penisim ne olacak? Bir de babamı rahat bırak alçak herif puştun önde gidenisin seni bir daha babamın yanında görürsem adımın Mert olduğunu unutana kadar seni döverim! Anladın mı babalık?

+Tamam reis gidiyoruz kızma.

Mert adamın üstesinden geldiği için gururlanır ve sevdiği kızın fotoğrafına on beş dakika daha bakar. Tam on altıncı dakikada eli yanlışlıkla telefona 2 kere değer ve beğeni atar. Mert ne yapacağını düşünürken sevdiği kız ona mesaj atar ve nasıl olduğunu sorar. Aptal Mert zor bir erkek olmanın onun şansını artıracağını düşündüğü için “sana ne” der ve telefonu kapatır. Kız ikinci mesajı atar ve sadece sohbet etmek istediğini söyler. Sevgilisi Berkecanhan’dan ayrıldığı içi çok üzüldüğünü defalarca söyler ve ondan moral vermesini ister. Mert zor bir erkek olmayı bırakır ve onu çok sevdiğini ve onun için her şeyini verebileceğini söyler. Kız çok sevinir ve itiraf eder:

+Ben de sana aşıktım Mert ben de sana!

-Seni ne kadar sevdiğimi bilemezsin Sümeyra.

+Senin sevdiğin kadarın 1 fazlası kadar seni seviyorum Mert senin için ölürüm.

-Deme öyle neyse benim eve gitmem gerek annem mesaj atıyor.

+Görüşürüz aşkım!

-Görüşürüz!

Mert zıplaya zıplaya eve gider ve üstünü değiştirir. Hemen en yakın arkadaşı Zeki’ye bu olaydan bahseder ve Zeki buna çok sevinir onun için çok mutlu olduğunu söyler. Annesi Mert’i yemeğe çağırır, yemekte köfte vardır o yüzden Mert hızla mutfağa koşar. Mutfağa çıktığı an ilk gördüğü şey bir ışık olur ve büyük bir ses duymuştur. İşte o an fark eder biri silah ateşlemiştir. Hemen saklanır. Sonra annesinin psikopatça seslerini duyar. Bunu yapanın annesi olduğunu anlar ve çıldırır. Sonra annesi onu odasında yakalar ve namluyu kafasına dayar, Mert direnmeye çalışır, annesi onun topuğuna sıkar. Artık Mert için zaman çok yavaş geçiyordur, eski anılarını görüyor, hayatının ne kadar anlamsız olduğunu düşünüyordur. Karanlık çökmeye başlar ve her yeri kaplar.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.