Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Pinchface05
  • 0
Amk n*wi

LeonnKopyaMakarna’yı Öldüren Kişiyi Öldüren Adamı Öldüren Kişiyi Öldüren Şerefsizi Öldürdüm

  • 0

Onunla Londra’da bir otobüste karşılaştım. Lise arkadaşlarımdandı kendisi. Sürpriz oldu karşılaşmak. Naber, nasılsın, falan derken beni evine davet etti, konuşup hasret gideririz diye. Birlikte evine gittik. Kendisi elini yıkamak için tuvalete giderken gözüm kanepenin altındaki bir cisme rastladı. Ne olduğuna bakmak için eğildiğim zaman bunun bir arbalet olduğunu fark ettim.

Dürüst olmak gerekirse, aslında onunla tesadüfen karşılaşmamıştık. Onu birkaç gündür gizlice takip ediyordum. Onun u/ABoomerDinosaur’u öldürdüğünü biliyordum. Ceketimin içine sakladığım tabancayı sessizce çıkardım, arkama döndüm. O tuvaletten çıkar çıkmaz kafasına bir kurşun isabet etti, olduğu yerde yığılıp kaldı, birkaç dakika sonra da öldü.

Cesedi alıp gömmem, cinayete dair kanıtları ypk etmem gerekti. Çantamdan bir bidon asit çıkardım, cesedin kıyafetlerini çıkardım, cesedi küvete koydum ve asidi yavaşça cesedin üzerine döktüm. Asit yavaş yavaş cesedi eritecek ve onu yok edecekti. Ardından yerdeki kan izlerini sildim ve kıyafetlerimi değiştirdim. Eski kıyafetleri, kullanılmış eldivenleri bir poşede koyup evden çıktım. Bir taksi tutarak Londra’nın dışarısında boş bir araziye gittim ve tabancayı toprağa gömdüm.

u/LiEfeeee, öldürdüğüm şahıs, ölmeden önce bana aşağıdaki linki bıraktı.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.