Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

genzo_wakabayashi_94
  • 0
Amk n*wi

Lan kızdan kendimi soğutmak isterken aşık ettim olacak iş mi amk

  • 0

Geçtiğimiz yaz Instagram’da bir kız beni ekledi kabul ettim.ama kızın ne herhangi bir fotosuna linke attım, ne de hikayesine baktım. Bir hafta boyunca kız ara ara benim fotolari beğendi. Bir gün selam yazdı ve konuşmaya başladık birkaç gün.

İnstagrami kapatacağımı söyledim, numarasını verdi direkt. Ben kızı beğenmemiştim, cinsellik de düşünemedim çünkü fiziği de hoş değildi. Baktım hayvansever biri, ben de hayvanlardan nefret ettiğimi falan söyledim.(öyle bir şey yok) durduk yere benden foto istiyordu anlık. Yolladığımda ise “ben de yollayayim bari” diyip nude atıyordu. Bakın ciddi söylüyorum hiç hoşuma gitmemişti bu durum.

Kızdım ona , tanışalı birkaç gün oldu bu kadar ucuz bir insan olma dedim. Bu arada kızdan 4 yaş büyüğüm. Özürler diledi, bir daha yapmam dedi. Sonra bu hareketim hoşuna gitti olgun olduğumu düşündü. Yüz yüze buluştuğumuz ilk gün yolda sıcaktan bunalmis bir köpek gördüm, elimdeki şişeyi üstüne boşalttım. Hatta musluktan şişeyi doldurduktan sonra tekrar döktüm. Birkaç tur sonra hayvan kendine geldi hatta teşekkür etti, iki ayak üzerinde ayağa kalkıp on patilerini göğsüme vurdu.

Evde geldikten sonra mesaj attı bana “itiraf ediyorum seninle cinsellik düşünüyordum sadece ama sen harika bir insansın hayatımda ilk defa aşık oldum sanırım” dedi. Ben de anında engelledim kızı , kacari yoktu belli ki tek kurtuluş da buydu. O günden beridir İnstagram’im kapalı , kullanmıyorum. Kızı da böyle bir anda bırakıp gitmek bana hiç yakışmayacak kadar aptal bir eylemdi.o günden beridir hiç bir işim rast gitmiyor. Denemelerde çok iyi yaptıgim sınavı, reelde sicip batırdım. Babam iflas etti, annem boşanma davası açmayı düşünüyor. Ben ise intihar meyilli biri olup çıktım. O kızın ahını mi aldım sizce beyler?

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.