Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

KopyaMakarna Seal Team Harekat Sonrası Raporu

  • 0

Başçavuş Sebzeli Noodle

16 Temmuz 2016, şafak vakti

Dövletimiz fedöcüleri bir güzel sikip ögm pardon dilim sürştü silip süpürdükten sonra UltRa MaNiAc MlG CoD PrO AssUlt Tiiiiim olarak, MakarNeks ve benzeri, gerçek KopyaMakarnacıların yiyeceği leziz paket makarnaları satmayan bakkallara bir bir operasyon yapılması emrini aldık. İlk hedefimiz bakkal Muhittin Amca idi.

Muhittin Amca, makarna yemekten nefret eden ve ergenliğin bahaarındaki oğlunun Reddit’e ve özellikle KopyaMakarna taburlarımıza erişimini engelleyen bir pilavdı. Makarnaya olan tiksinmesi onu pilava itmişti ve o pilavı ketçapla yiyenlerden biriydi. Derhal timime emir verdim Makarna 76 silahlarımızı filiz spagetti ve MakarNeks ile doldurup, noodle’dan imal edilmiş zırhlarımızı kuşandık. En delici pilav mermisi bile yaramazdı o zırhı.

Makarna ile çalışan motorlarıyla ışık hızına ulaşan araçlarımız –2023’e zaman makinesi ile gidip Reis’ten aldık– anında operasyon mevkiine intikal etti.

Operasyonun ön safha timini yöneten çavuş olarak kendim ile gurur duyuyordum, yakında bütün ülkeden CeHaPeKeKe ve FeDö üretimi pilavlarını yurdumuzdan silecektik.

En güçlü makarnacılardan oluşan bu timin içinde KopyaMakarna moderatörleride bulunmakla beraber 11 kişi idik. Timimizin 6’sı Makarna 76, 2’si MNeks249, 3’ü ise Boodle 12 keskin nişancı tüfekleriyle bizi koruyup kollayacaktı.

Orada gördüğümüz manzara tam anlamıyla felaketti çünkü alçak adam bizi görür görmez bol bol döktüğü Tat acılı ketçapla kocaman kazandan pilav yiyordu. Sonra ben borla çalışan YErlİ ve MiLi silahımı çıkarıp tam onu haklayacakken birden bacağıma pilavdan bir bıçak isabet etti de tabii krdsm o an hiç hissetmedim yani sen bilmezsin belki öğm neyse sonra MakarNeks S4000 füzeleriyle bakkalı haritadan sildik

Her şey makarna için! ?

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.