Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 8
Fil Necati

kopernik pizzadan geldim

  • 8

efendiiim iyi akşamlar.. kopernik pizzadan geldim.. yakamda da yazıldığı üzere.. galaksinin en sıcak, sıcak sıcak pizzasını, eee koh-kopernik pizzasını getirdim.. kooooopernik kooopernik.. kopernik pizzası galaksinin en sıcak piiiizzası piiiiizzasıı koooooooo-kopernik!!

+tamam abi anladık siparişimizi alalım.. bize de öğrettiler de kusura bakmayın.. şunu bi tut bakam.. lütfeen.. dikkatini çekerim iyi yerden yiyorsun afferin akıllı çocuksun.. ver..

+borcumuz ne kadar?

-bakalım bizim patron size ne kadar sokmuş? hee!! 28.70 ama sen 14.35 versen yeterli..

+niye ya ?!?

-ya çünkü gelirken çok güzel koktu biliyo musun ben de dayanamam biyerim şişer diye çocukluktan beri korkarım.. o yüzden açtım pizzayı promosyon olanını ama seninkine dokanmadım..

+olur mu abi böyle şey ya istemem ben bunu..

-arkadaşım bak benim ilk siparişimde bana zorluk çıkarttırtma..

+al abi lütfen istemiyorum.. tam pizza getir bana..

lan bu pizza yarım mı lan? nabacan lan tam pizzayı sen? zaten yemişin ayı gibi olmuşun pizzayı yemesen nolur yarısını benimle bölüşsen nolur? zaten sana tamını getirdim promasyonunu ben yedim diyorum ne senin derdin ya? nedir senin derdin senin derdin ne? bana söyle bakam nedir senin derdin? yani şişmansın diye bu kadar mı ego yapılır ya? nolacak benle bölüşsen pizzanı?

+allah allah..

-zaten bu bencillikle bu cimrilikle efendim olmuşun 1000 kilo.. 3 ay aç dursan efendim yine de ölmezsin.. tamam la verme para mara verme, lanet gitsin ya.. cimri şişman bencil pislik seni.. verme tamam.. cimri şişman bencil pislik.. paylaşımcılıksızlık, bencil.. benciiiil !!

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.