Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

sinantheripper
  • 4
Amk n*wi

Köpekler Peygamber Efendimizin en sevdiği hayvandır

  • 4

Köpekler Peygamber efendimiz Hz. Muhammed’in en sevdiği hayvandır. Bir gün Burak isimli atıyla arşa yükselmeye karar vermiştir. Atına bindiği anda açlıktan ölmek üzere olan bir köpek (كلب) ile karşılaşmıştır. Köpeğin açlıktan bir deri bir kemik kaldığını fark etmiş. Daha sonrasında Japonya’dan özel olarak getirttiği manda etini köpeğe uzatmış. Köpek can havliyle eti yerken sohbet etmeye başlamışlar. Hayat hikayesini anlatmaya başlayan köpek (كلب) gelecekten geldiğini Hz. Muhammed’e söylemiştir.
Buna çok şaşıran Hz. Muhammed, köpeğe hangi zamandan ve nereden geldiğini sormuştur.
Köpek, 2022 Türkiye’sinden geldiğini peygamber efendimize söylediği anda peygamber efendimizin gözünden bir damla yaş akmıştır.
Bunun üzerine Hz. Muhammed köpeğe buraya neden geldiğini sormuştur..
Köpek (كلب) bunu şöyle yanıtlamış; Türkiye’de 2022 yılında kendini peygamber sanan kişi bana bir lokma bile yemek vermiyor, gerçekten peygamberin bana yemek vereceğini biliyordum bu yüzden son peygamber olan Hz. Muhammedin yanına geldim.
Tüm bunları dinleyen Hz. Muhammed şöyle söylemiştir; bundan böyle her ezan okunduğunda Allah’a seslen o sana içinde sahip olaman gereken gücü kuvveti verir.. çünkü ezan dinmez bayrak inmez.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.