Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

GriShafir
 • 0
Amk n*wi

Kız Cenneti

 • 0

Diyelim ki 🗣 odanızda 🏠 saklanmayı 🙇 denemeye 🏼👉 gidiyorsunuz 🏃👳. ‘Eski’ dünyada 🌎 içinde saklanmak 🙇 için 👉🏾 kullandığın ‘Gizli Oda’. Burada ☑ geri çekilmeye 🏃🛫 gideceğinize 👉 zaten 😞 ‘karar verildi’. Çünkü ‘kader’! ‘Kader’ 👜 kesinlikle 😏 tarafından getirilir, tesadüfen 🎲🎰 değil! Zamanın ✊⚔ tam 🌝 devriminden 👀 sonra, bir ‘Yeni Dünya’ ortaya çıktı 💢! Kader 👄💭 kendini 🔁 tekrar edecek! 🍑bir insan 🤦👦😤 başka bir 🔄 insanla 💯 karşılaştığında, bunun nedeni ‘yerçekimi’dir ☑🔘! Olur 😱😢 çünkü böyle olması kaderdi ↕🎸! Ve şimdi, insanlık 👤 geleceği 🤳💨 deneyimledi 📅 ve artık bu dünyaya 🌎 geldi 🎅! Mesela 💪, bundan 5 🔳 yıl 📅 sonra ne olabilir 😱? Herkes 👥 artık ne olacağını 🤔 biliyor 😱. ‘Hızlandırılmış Zaman’ sırasında, her ☝ kazayı 🙈, her 💯 hastalığı 📝, hayatlarının 💓 ⏰ sona ereceğini 📷 deneyimlediler 🔚🐞🔤… Bunu buraya gelmeden 🛬 önce 👋 yaşadılar 👁👄. Kişi 🙁 ne tür bir çocuğa 👶 🐻🐼 katlanacak ve bu çocuk 👶🏻👦🏻 nasıl bir 🙁 kişi 😌 olacak? Kim 😤 sevecek 😍 ve nefret edecek 😡😣⚠? Ne zaman 🍑 savaş 🔫 çıkacak 👻 ve dünya 🌍🌎🌏 ne zaman 🍑 değişecek 📈? Biri 😤 diğeriyle 🔄 ne zaman 😤 buluşacak 🔄… ve ne zaman ⏰ ayrılacaklar ↔? Kim 👩‍🔬 suç 😏🔫 işleyecek ve kim ⚒ icat edecek, güzellik 💇 işler 🏢 yaratacak? Zihin 🧠 veya beden 💃 değil, ruh 👋☪ bu gerçekleri zaten 👋 deneyimlemiş 👁👄 ve ezberlemiştir 📕! Ve bu ‘Mutluluk’! Sadece bir ☝ kişi 👨 için değil, 🍑 herkes 👥 ‘kaderiyle’ 👧 yüzleşebilecek 💪 olacak! Bunlarla ‘yüzleşebilen’ ☝1⃣ kişiler 😤😬 ‘mutlu’ olacaklardır! Geleceğin 📡 kötü 📝 talihi 📡 bilmenin ‘umutsuzluk’ olduğunu 💭 👈 💭 düşünebilirsiniz 💭 ama 🍑… Tam tersi 🔄! Hatta 🌃 yarın ⏰📆 ölüme 💀☠⚰ ⏩🏃 gideceğinizi 👉 bilseniz 👉 bile, 🖕 birini 😤😬 mutlu eden bu ‘Çözüm’dür ☺😊! İnsanlık 👤 değişecek 📈! Bunun için 👥 uğraştım! Bu Yapıldı 👑 Cennette 😇!

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.

13 Yanıtlar

 1. I loved when Pucci said "It's maid in heaven time ♿" and maided all over the universe

  I loved when Pucci said “It’s maid in heaven time ♿” and maided all over the universe

  Daha az gör
 2. РоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссия🦭🦭🦭🦭🦭🦭Devamını oku

  РоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссияРоссия🦭🦭🦭🦭🦭🦭🦭🦭🦭🦭🦭🦭🦭🦭Eww 🤢🤢🤢🤢Eww 🤢🤢🤢🤢Eww 🤢🤢🤢🤢Eww 🤢🤢🤢🤢Eww 🤢🤢🤢🤢Eww 🤢🤢🤢🤢Eww 🤢🤢🤢🤢Eww 🤢🤢🤢🤢TL;DR I want to realise that you aren’t understanding the importance of the Italian navy in the American Civil war from 1254 AD.  The Congolese guy dissapeared from Beijing and has been last seen in Kabul, North Croatia. He might be the easter egg from facebook mountain jungle. The nuclear question was among us while he were recovering from the great plague, from ’96. The initial name of the Moon Tech bass has been found in his transcontinental wallet and it is belived to be a monke.
  It was sus to say that in the Serbian village. However, national 748 day was on the 60 november of the 120 year in the desert’s forest lake. Antarctica got freezed pretty hot then. He (the congolese guy) reappeared into the fog from the Naruto, an Brazilian anime while the Romanian army was venting into Far Cry 5 at the helicopter mission. The little battlecruiser from African Empire got wrecked by fortnite new battlepass. The Call Of Duty update in 1349 was a major hit for the construction simulator franchise. Sadly, Napoleon censored it soon. Congo issued a statement that all citized of Slovakia are now under Maoist influence and the fascist republic of the communist United Kingdom will be sanctioned by the British Commonwealth and France’s Puppet Government. A nuclear war happened that morning and ended a day earlier, after Congo got liberated by the American communist forces. That was the most important moment of the Japan-Ukraine war, from 845 AD to circa 120.000 AD. Then the metric system got abolished after Epic Games sales from that week. Some cringe western kids from east Russia said it was a coup d’etat but I highly doubt it. The Congolese guy from Argentina and south Moldavia ruled the Greek Kingdom From 2014 to 2019 and recreated the fifth Reich of Monaco. While Among Us was a very popular game in the Roman Senate, Gen-Alpha decited to cancel it, after very wishful thanking. Great Morning, Citizens Of Berlin!

  Daha az gör