Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 2
Fil Necati

Kendimi çok değersiz hissettim

  • 2

İlk olarak mistisizm ve mistik deneyimlerle ilgili çeşitli fikirleri araştırmaya başladım. İzolasyona girdim ve saatlerce halüsinasyonlar gördüm. Bundan kurtulup tedavi olmak için okyanusun yaklaşık on metre yukarısındaki bir çıkıntının üzerinde yer alan kaplıcaya gittim.

En keyifli deneyimlerimden biriydi. Hamamlardan birinde oturup aşağıdaki kayalık sahile çarpan dalgaları izlemek, yukarıdaki berrak mavi gökyüzüne bakmak ve sessizce banyoya yerleşen güzel bir çıplak kadını gözlemek… Bir keresinde, onu tanımayan bir adamla birlikte oturan güzel bir kızın olduğu bir banyoya oturdum. Hemen düşünmeye başladım, “Vay canına! Bu güzel çıplak bebekle nasıl konuşmaya başlayacağım?”

Adam ona “Ben masörlük okuyorum” dediğinde içimden bir ah çektim. “Senin üzerinde pratik yapabilir miyim?” “Tabii.” Onlar banyodan çıkarken izlemeye devam ediyorum. Kadın yakındaki bir masaj masasına uzanınca kendi kendime düşündüm:

“Ne kadar havalı birisi! benim niye aklıma asla böyle bir şey gelmiyor!” Kadının ayak başparmağını ovmaya başladı. “Sanırım hissediyorum, bir tür göçük hissediyorum, hipofiz bezi–” kendimi tutamadım: “Sen Hipofizden çok uzaktasın, adamım!” diye patladım. Dehşete düşmüş bir şekilde bana baktılar. Artık çok geçti gizlendiğim yerden çıkmıştım. “refleksti.” dedim ve hızlıca gözlerimi kapatıp meditasyon yapıyormuş gibi yapmaya başladım.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.