Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Altruistic-Crazy811
  • 0
Amk n*wi

karınca sikme

  • 0

KARINCA NASIL SİKİLİR?

İncecik bir bele ve dolgun kalçalara sahip karıncanın nasıl sikileceğini tarif edeceğiz

Öncelikle karıncalar toplumu, işçiler, askerler, dronlar ve kraliçeler de dahil olmak üzere çeşitli kastlara bölünmüştür. Bu yüzden sikeceğimiz karıncayı asla kraliçe karınca olmamalıdır. İşçi karıncalardan seçmemiz karıncaların geleceği ve yok olmamaları için önemlidir.

Karınca bulma;

Karıncalar genelde duvar çatlakları veya boşlukları, çürümüş pervazlar ve kapı girişlerinin içlerindeki küçük ve karmaşık tüneller karınca yuvalarının konuşlandığı yerlerdir. Yuvasını bulduktan sonra en iri olan karıncaya dokunmuyoruz o kraliçe karıncadır. Karıncayı yakalamak çok basittir bir pipeti şekere daldırıp karınca yuvasına soktuğunuzda grup seks yapacak seviyede karınca elde edebilirsiniz.

Karıncayı Sekse Hazırlama ve Sikme

Karıncaların düzenli bir cinsel hayatı yoktur 31 çekerek mutlu olmaya çalıştıkları için işimiz daha kolay olacaktır.

Öncelikle karıncalarında ilgisini çekmek için sikimize bir miktar bal sürüyoruz ve karıncalar için cazip ve çekici hale getiriyoruz. Balı sikimize düz bir çizgi çeklinde sürelim ki karıncaların gidiş ve dönüş rotaları belli olsun (Rota önemli; yoksa tam hazza ulaşamayabilirsiniz) Sonra karıncaları pipetle sikimizin üstüne bırakıyoruz ve karıncalar sikimizde çizdiğimiz rota üzerinde gidip gelirken sizde çok değişik bir hareketlenmeler olduğunu ve bu hareketin verdiği zevki pembe bir amdan alamadığınızı fark edersiniz ve kısa süre sonra boşalırsınız.

Karıncalar ile sevişirken dikkat etmemiz gereken diğer bir huşu ise karıncalar yapı itibari ile ince belli oldukları için; karıncayı sikin ama asla belini incitmeyin. Yani hard corn seks asla düşünmeyin, nazik ve soft seks yapmaya çalışın. Beli incinen karınca hareket edemez ve sizi suçluluk psikolojisine sokarak seksten soğumanıza neden olur. Boşalırken dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise asla karıncaların üzerine boşalmayın yoksa nefessiz kalıp seks partnerinizi öldürebilirsiniz.

Karıncalarla Ters İlişkiye Girme

Karıncaların seksi bir götü ve ince bir bele sahip olduğunu söylemiştik, karıncalar ile ters ilişki yaşamak istiyorsak doğal kayganlaştırıcılar kullanmamız gerektiğini de bilmelisiniz, kimyasal olanlar karıncalara zarar verebilir ve karıncalar o acıyla sikinizi ısırabilirler, böyle bir durumda seks çekilmez olacağı için asla kimyasal kayganlaştırıcılar kullanmayın. Karıncayla ters ilişki yaşarken bir büyüteç alın ve büyüteci güneş ışığından koruyarak karıncaların götüne zumlayın. Büyüteç yoksa telefonunuzun zum özelliği varsa kamerasını kullanabilirsiniz. Evet o dev gibi seksi göt şimdi kamera ve büyüteç yardımıyla burnunuzun uçuna geldi artık fantezilerinizi geliştirerek o seksi koca kötü yalayabilirsiniz. Dolgun kalçaları at kırbaçlıyor gibi şaplatarak zevkin doruklarına ulaştığınızda yaptığınız bu seksin diğer sekslerden çok farklı olduğunu fark edeceksiniz.

Uyarı!: Karıncalarla cinsel ilişkiye girmek bağımlılık yapabilir. Bu yüzden aşırıya kaçmadan ayda 1-2 defa tekrarlamanız tavsiye edilir fazlası bağımlılık yapar.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.