Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

ISLAM_SAVASCISI_
  • 0
Amk n*wi

Kalamar Oyunu diye gençliği yediniz

  • 0

Ya bak vallahi sikerim. Kalamar Oyunu diye gençliği yediniz. Tüm oyunlar İslam karşıtı.

1. Arkamı Döndüm 1 2 3 Oyunu: Robotun tesettürü yok. Muguva koçi piço miço diye saçmalıyor ama beni tahrik ediyor kadın sesiyle. Müslüman erkek bir robot olmalıydı.

2. Şeker Kesmece: Oruç tutan vardır belki orospu çocukları. Ezan okunmuyor ki siktiğimin ülkesinde. Üstelik cinsel cinsel yalamalar, tahrik etti beni yine. 4 şekil: Ay-Yıldız, Osmanlı Tuğrası, Kevser Suresi ve Hacer ül Esvet olmalıydı. Ne o Hristiyan sembolleri

3. Halat Çekmece: Kadınlı erkekli takımlar oluyorlar tahrik ediyorlar beni. Yapmayın etmeyin, kadınlar kendi arasında yarışsın, daha adil zaten.

4. Misket: Lan tipini siktiklerim ikindi ezanı vaktinde namaz kılmak yerine bilye oynuyorlar ya neredeyse sinirden saçımı yolacaktım.

5. Seksek: Bu valla iyiydi çünkü Hristiyan kafir öldü. Ama insanların numaraya göre ne zaman öleceğinin belli olması yine de Allah’a şirk.

6. Güreş mi ne bu amınakoyduğum oyunu: Lan biz pehlivan güreşiyle yetişmiş nesilleriz. Gelmişsiniz kareli üçgenli bir sahada oynuyorsunuz. Osmanlı’ya karşı yapılan açık ve net bir algı operasyonu. Yok kareye değen ölürmüş de yok kalamarın kafasına hoplayınca kazanıyormuşsun da dalga geçmeyin lan İslam’la! Güreşip boynunuzu kırarız

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.