Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

KADINLARI VE ERKEKLERİ AŞAĞILAYAN DURUMLAR :

  • 0

Kadınları ve erkekleri aşağılayan durumlar :

KADINLAR :

1. Sakso çekmek : Bir kadın için en aciz durum budur. Sevdiğine yapsa bile asla yapılmaması gerekir. Sakso çeken kadın kadın değildir. Aşağılık bir varlıktır.

2. Cinselliğini kullanarak ünlü olmaya çalışan kadın : Bu durum sadece cinselliğini kullanan değil yüz güzelliğini kullanan kadın olarak da geçer. Yani sadece memesini falan değil. Bu kadınlardan çevremizde şu an sürüyle vardır, bkz : duygu özaslan, merve taşkın, hadise. (Hadisenin sesi iyi ama size göre çünkü bana göre güzel değil size göre güzel göründüğü için bu kadar konuşuldu ve tanındı)

3. Kendisi küfür etmiyorsa küfür eden erkeklerin yanında zorunda olmadıkça bulunmak. Bunu tam olarak açıklayamıyorum ama bu kadınların kendilerine saygısı yoktur.

4. Sevişirken sadece erkeğin keyif almasını sağlayan kadın. Bu kadınların orospulardan farkı yoktur. Eğer sevdiği kişiyle yaşıyorsa bu anı sevişmek güzel bir şeydir. Ama kendisi zevk almıyor ve sadece karşısındakine zevk aldırıyorsa dediğimiz gibi orospulardan farkı yoktur.

ERKEKLER :

1. Sevdiği kızı düşünerek masturbasyon yapmak. Kim ne derse desin bilinç altında o kızı artık duygusal anlamda düşünemezler.

2. Kızların yanında küfür edenler : Bunların empati duygusu yoktur, annesinin, sevgilisinin veya kız kardeşinin o an ki durumunu düşünmezler. Yani örneğin sevgilisiyle yürüyorsa o an o kıza laf atılırsa kavga çıkarabilir. Ama kız yanında olmadığında taciz de etseler ve kız bunu ona söylese sikinde olmaz. Sadece o anki erkeklik gururunu kurtarmaya çalışır.

3. Sevdiği kızdan ayrıldıktan sonra arkasından laf edenler : Bu orospu çocuklarını anlatmaya gerek yok babadan oğula nesil bunlar anasını sikeyim bunların.

Tespitlerin sonuna geldik arkadaşlar.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.