Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Hemera Appropriate_Tip_2564
  • 4
Flood Profesör

İsrafil hiçbir iş yapmıyor amk haksızlık değil mi bu?

  • 4

Azrail; her gün her dakika iş yapıyor adam. Mikail de keza öyle. Dünyadaki tüm hava olaylarını kontrol ediyor. Cebrail desen zamanında 124 bin peygamberle tek tek uğraştı. Şimdi emekliliğe ayrılmış ama hakediyor ona bir şey diyemem, zamanında çok yoruldu. Okuma yazma bilmeyen adama bile öğretti ne de olsa..

Ama İsrafil’in bu kadar kolay bir görevi bir defalığına yapacak olması haksızlık amk. Ulan git bari Azrail’e yardım et, ya da Mikail’e. Adamlar her saniye işinin başında perişan oluyorlar amk. Ya da hiç olmadı emekliliğin tadını Mudanya’da çıkaran Cebrail’e yardım et çiftlik evinde. Ama o ne yapıyor. 7/24 nargile içiyor, CS’de rekabetçi oynuyor ve YouTube’dan Barış Özcan izliyor amk. Hayır diğerlerinin itiraz edememesini de anlıyorum. Ne de olsa zamanında Şeytan haksızlığa karşı çıktı diye anasını siktiler. Binlerce yıldır adama kara propaganda yapıyorlar.

Ulan en azından bir tane melek Allah’ın huzuruna el pençe çıkıp şunu söylesin: “Allahım, adalet ve eşitlik diyorsunuz ama İsrafil hiçbir iş yapmıyor. Her işe biz koşturuyoruz. Bari bu bizim mesai ücretlerine yansısın.” Ama yok, öyle korkutmuş ki herif zamanında bunları. Hepsi şeytanın durumuna düşmemek için ses çıkarmıyor. Hayır bak Şeytan da hakkını savunan yiğit,mert, delikanlı bir herif. Diğerleri kendini bu kadar iyi savunamaz.

Zamanında Kamer Genç meclis kürsüsünde “bu feto başınıza bela olacak yapmayın, etmeyin” dediğinde herkes karşı çıktı adama. Aynısını Şeytana da yapıyoruz. Yarın bir gün o haklı çıkacak ve bizler Anadolu’daki yaşlı dayilara, teyzelere sorduğumuzda ise tıpkı Kenan Evren için söyledikleri gibi “biz hiç Allah’a oy vermedik yeenim. Her zaman şeytancıydık” diyecekler. AMK ikiyüzlüleri…

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.