Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

AltruisticAd4456
  • 0
Amk n*wi

Incels yürüyen ikiyüzlü, çelişkili bir mem ve asla ciddiye alınmayacak.

  • 0

Çünkü kabul edelim: Ezici çoğunluğunuz, kadınların dikkatini çekecek kadar çok şey aldığınızda 180 derece dönüyor. İnce boşluklarda bulundum ve sizinle yeterince uzun konuştum ve yinelenen bir kalıp oluşuyor: siz. Her zaman. değiştirmek. etrafında. kadın. Karşılıklı olmayan zavallı simsing tıkırtıların sayısız hikayesi, kafanızda bedava yaşayan tek kişilikleriniz veya kadınların işgal ettiği çevrimiçi alanlarda bile davranışlarınızı değiştirme şekliniz olsun: her zaman hayatınızı değiştirirsiniz. melodi. Gerçek şu ki, incellerin büyük çoğunluğu, normların katıldığı gynocentirc kadın ibadet oyununun dışında bırakıldıkları için sadece üzülüyorlar. Bir efendi olmadan kölelerden başka bir şey değilsiniz ve bazı anlarda bot yalayan taciz edilmiş köpeklere dönüşürsünüz. e-thot görünür. Bazı (((femcel))) işgal edilmiş discord sunucuları devreye girdiğinde, oraya bir aleve güve gibi akın edersiniz, tamamen sanal kadın sevgisi ve doğrulama kırıntılarına bağımlısınız. Heck, bu forumun yönetimi bile bunu düzenli olarak yapıyor, peki plebler hakkında ne söylenebilir? İşte tam da bu yüzden incels sonsuza kadar bir şaka olacak: “Temelli” veya “kara hapsolmuş” değilsiniz, temelde zincirlerinize karşı değilsiniz, sadece biyolojik kölelik oyununa katılamadığınız için üzülüyorsunuz. normlar katılır ve bunu atlatmak için Çad’ların genetik yeteneklerine sahip değilsiniz, tasmalarını takmaktan başka bir şey istemezken normlarla dalga geçiyor ve alay ediyor. Atalarımız gerçekten kara bahşişlerdi çünkü erkeklerin büyük çoğunluğunun kertenkele beyin prangalarını aşmak için kararlılık ve iradeye sahip olmadığını fark ettiler, bu yüzden her insan toplumu kadın cinselliği üzerinde bir tür düzenleme yaptı ve biyolojik kölesi üzerindeki hakimiyeti bu yüzden. : Erkek. Inceldom hakkındaki görüşlerinizi yeniden düşünün, gerçek bir özgürlük ya da çözüm sunmadığı için onun “felsefesi”nde boğulmayın. Aynı şekelin sadece başka bir yüzü.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.

1 Yanıt

  1. No kidding. I'm not sure if this is satire or someone actually believes this. But i got this from a very shady site I accidentally found.

    No kidding. I’m not sure if this is satire or someone actually believes this. But i got this from a very shady site I accidentally found.

    Daha az gör