Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Demoadam173
  • 0
Amk n*wi

hayvan hakları savunucusu oldum

  • 0

Evet, ben kendimi bildim bileli hayvanları severim. Kedi severim, köpek severim, kuş severim…
Ve hayvan haklarını savunmaya karar verip bunu bir günlük haline getirdim.

1. Gün

Evet beyler kadınlar. Bugün ilk gün. Facebook indirip ordan hayvanlarla ilgili gruplara katıldım. Üyelerin hepsi insanlardan nefret eden, asosyal, hamburger canavarı ve obez tipler. Tıpkı yakında olmayı planladığım kişilik gibi.

5. Gün

Git gide kilo alıyor ve aynı zamanda insanlardan soğuyorum. Gidip sanaldan cins hayvan sahiplenenlere de sövüyorum. Böylece insanlık görevimin onda birini yerine getirmiş oluyorum.

12. Gün

Gidip barınaktan hayvan düşmanlarının güya saldırgan olduğunu söylediği kuduz bir dobermanı sahiplendim. Sadece biraz havlayıp ısırma oyunu yapıyor o kadar. Kuduz hayvanlar da sahiplenilmeli değil mi?

20. Gün

Bugün köpeğim komşunun çocuğunun bacağını koparmış. Ben de gidip bana sinirli olan komşuya onun iyi bir köpek olduğunu ve çocuk taş atmasaydı köpeğin onun bacağını koparmayacağını anlattım. Anında ikna oldu. Çocuk da kan kaybından öldü. Ama çok iyi oldu. Artık hayvan düşmanları yavaş yavaş ders almaya başladı.

30. Gün

Bu akşam köpeğime götten verdim. Biraz zor oldu ama çok keyifliydi. Ağzından akan kuduz salyaları üzerime damlarken beni becermesi çok zevk vericiydi. Bence hayvanlar da insanları becerme hakkına sahip olmalı. Ben Allah olsaydım kesinlikle hayvanlara insanları becerme içgüdüsü verirdim.

45. Gün

Köpeğim iki gün önce kuduzdan öldü. Ve ben anlamadığım bir şekilde akıL̵̘̄ ̸̛̼̤̉̃s̴̼̄̔̒a̴̺͑́̈́g̴̠̈̕̕l̶̇̊͜í̶̮̭̈́g̴̢͙̝͌̊ỉ̷̩͓̳m̴̼̬̓́͝į̶̙̇͝ yitirmeye başlıyorum. Herhalde onu kaybetmemden dolayıdır.

46. Gün

P̷̦̙̈0̴̱͚̣̠̹̓́m̴͓̳̦̆p̴͚̐̈́a̴̺̭̐͌̽l̴̨̊́̒̒i̴͚͙̮͙̇̏͘̚y̴̯͆ī̶̱̣͈̳͛̑̇͌ ̸̹̱̲̆͗̈͝ş̴̻̀ą̴͍̪̺̦̂́k̶̟͓͓͛á̴̖g̶̨̨̜͉̾̇̏̅͝ͅi̷̬̳͖̊̈́͘m̵̜̱̼͛̀a̴̭͚̰̾̄̂ ̵̖̑̅͘d̸̡̥̀̈̈́̕a̷̼̠͎̥͕͗́̀͌ỷ̵̳̦͗̓̈̊a̶̡̠̠͒͑̃̓ͅm̵̡̙͚̘̂̃̃a̶̛̝̲̞̿͑͑k̸̡̬͎͐̐̌̂ ̵͖͈̙͗̚͝i̶͕̻̐̎͗́͝s̴̰͎̰͂ͅt̶̜̎͠ḯ̷̢̩͓͓ͅỳ̴̲͇͠o̸̝̫̤͊r̸̦̥̝͕̔̀̇́͗ư̷̺̲͎̺͛̆̅͝m̸̟̐͆͛
Y̸͉͉͊́ă̸͎r̷͉̎d̶̖̱̈̀i̴̤̺͑m̶̘̒̆
̵̪̞̋̍Y̷͔̐a̸̯̓̿͜r̵͍͑d̸̪͐̚ḯ̴͔̯m̴͍̏̔
̶̭͇̋͛T̶͕͍̉a̴̝̒͠r̷̞͓͑d̵̼́į̷͚̑m̷͈͖̏̂
̷̳̣̊͊T̷͕̾͠a̴̜͓͑̚f̸͙̿̑ͅd̶̗̑ͅi̷̲͊m̷͉̓̓

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.