Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Dew64
 • 0
Amk n*wi

Hapse girmek yerine penis emer miydiniz?

 • 0

Hapse girmek yerine penis emer miydiniz? Aslında kimin hapiste yatacağını ve bundan kurtulmak için kimin penis emeceğini tam olarak söyleyebilecek, kendim geliştirdiğim çok basit bir kişilik testi var. Şimdi sana onu açıklayacağım. Hükümetin, polisin ve ordunun herkese bu ültimatomu verdiğini düşünelim. Çok komik bir şey olacaktı. Birçoğu penisi emerdi ama bunu sessizce yapmazlardı. Penisi emerlerse, penisi emmediğiniz için sizi suçlu hissettirirler. “LOL kilitleneceksin, başına kötü şeyler gelecek. Neden herkes gibi sikini emmiyorsun?” Yeterince bunu yaptıklarında, erkekliğinizi bu şekilde teslim etmenin utancı ve damgası ortadan kalkacak, bu bir norm haline gelecekti. Penisi emmeyi reddedenlerimiz acı çekecekti. Bize verilen hapis cezaları, normal hayatımızı yaşayamadan kilitli olurduk! Ama çılgın olan şey şu. Eninde sonunda sik emmeyen bizler aklanacaktık. Yeterince insan hükümete direnirse HEPİMİZİ kapatamaz. Protestolar patlayacak, bazı ülkelerde isyanlar çıkacaktı. “Vücudumuzla ne yapacağımızı bize nasıl söylersin!” ağlardık. Devletin bunu hepimize empoze etmesine imkan yok. Penisi emenler doğal olarak hükümetlerin tarafını tutacak, gururlarını yitirecek ve reddedenler tarafından utandırılacak, direnişi “daha iyiye” karşı kötü adamlar olarak damgalayacaklardı. “Eğer hepimiz penisi emseydik, hayat normale dönerdi.” Doğru? Pekala… Hükümetleri bilerek, penis enayilerini bile serbest bırakmazlar. Penisin tamamı emildi ama kimin emdiğini söylemek zor. “Penis emdim” QR kodları kolayca satın alınır veya taklit edilir, bu nedenle BU insanları da kilitlemeye çalışır. Penis enayileri, enayi olmayanları suçlar. Sonunda hükümet bunu bırakacaktı. Herkesi hapse atamazsınız ve hükümet bunu anladığında gülünç politikalarından vazgeçecektir. Sik emmeyenler normal bir şekilde hayatına devam edebilirdi. Ama işin püf noktası burada! Direndik ve kazandık. Hiçbir sik emmedi. Artık garip bir akıbet içinde yaşıyor olacaktık, öylece dolaşıp birbirimizin gözlerinin içine bakıyorduk. Hayat normaldir. Ama biliyorum … O penisi emdiğini. Vücudunuzu ve haysiyetinizi hükümetin vahşi taleplerine teslim ettiniz. Ve ASLA emmeyi bırakamazsınız. Öyleyse asıl soruma dönelim. Arkadaşlarının hapisten kaçmak için sik yalayıp yutmayacağını nereden biliyorsun? Basit. Onlara Vakshination durumlarını sorun. Oyun bitti arkadaşlar.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.

16 Yanıtlar

 1. It depends on how long, if it's more than 3 years yes

  It depends on how long, if it’s more than 3 years yes

  Daha az gör
 2. They make me a favor AND I stay free? Yes please~

  They make me a favor AND I stay free? Yes please~

  Daha az gör
 3. do other dicks I've sucked like, add up? could i basically have cocksuckers immunity if i got these guys to testify or had it on tape?

  do other dicks I’ve sucked like, add up? could i basically have cocksuckers immunity if i got these guys to testify or had it on tape?

  Daha az gör
 4. So you're saying I'm getting off (haha) scot free AND I get to suck a penis?

  So you’re saying I’m getting off (haha) scot free AND I get to suck a penis?

  Daha az gör
 5. I'm losing brain cells. Why is the government enforcing this rule? Will sucking the penis save lives?

  I’m losing brain cells. Why is the government enforcing this rule? Will sucking the penis save lives?

  Daha az gör
 6. I’m gonna have to suck a dick either way, might as well do it outside of prison

  I’m gonna have to suck a dick either way, might as well do it outside of prison

  Daha az gör
 7. This whole line of thought assumes that sucking dick is shameful in the slightest

  This whole line of thought assumes that sucking dick is shameful in the slightest

  Daha az gör
 8. Hi my name is Carmen Winstead. I'm 17 years old. I am very similar to you. Did I mention to you that I'm dead? A few years ago a group of girls pushed me down a sewer hole to try and embarrass me. When I didn't come back up the police came.The girl said that I had fell and everyone believed them. ThDevamını oku

  Hi my name is Carmen Winstead. I’m 17 years old. I am very similar to you. Did I mention to you that I’m dead? A few years ago a group of girls pushed me down a sewer hole to try and embarrass me. When I didn’t come back up the police came.The girl said that I had fell and everyone believed them. The police found my body in the sewer. I had a broken neck and my face was torn off. Send this message to 15 people after you listened the whole message if you value your life. A boy called David received this message. He just left and deleted it. When he was in the shower he heard laughing. My laughter. He got really scared and rushed to his phone to repost this message but he was too late. The next morning his mom entered his bedroom and all she found was a message written in his blood saying ‘You will never have him back’. No one has found his body yet because he is with me. A girl called Charlotte received this message and she immediately sent it to 25 people, 10 more than required. I still watch over every second of her life to make sure that she is safe and to keep her and everyone close to her out of danger. Send this to 15 people in the next five minutes if you don’t want your fate to be the same as David’s. Your time starts now.the story is true you can research it on Google. they pushed her

  Daha az gör