Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

genzo_wakabayashi_94
  • 0
Amk n*wi

Günaydın arkadaşlar, biraz ekşicilere sövecem. Newi sikiyorum kusura bakmayın

  • 0

Sizin ben ananizi sikeyim orospu evladı ekşiciler. Şu sikik hayatımda takip etmekten hoşlandığım tek bir konu vardı o da spor. Fakat gelip elimden aldınız kahpenin enikleri sizi. Galatasaray’a 6s, Beşiktaş’a sekiztaş, Fenerbahçe’ye şikebahçe demekten başka bir sikim bilmezsiniz. Günün maçının başlığına girerim rakip takım taraftarı ” hakemle kazanacaklar ” diye ortaya bir bomba koyar sonra da aranızda küfürler ede ede tartışma yaşarsınız. Maç hakkinda analiz veren bir kişi olmaz.

Ananizin amına aparkat vurayım, babanizin suratında sigara söndürüp kösele ayakkabı ile ezeyim o sigarayı. Orospunun çocukları wp grubu kurarsınız aranızda sonra da organize şekilde bir takımın başlığının altında provokasyon yaparsınız. Bir takım yenilir hemen rakip takım taraftarları olarak ergen gibi “ahahahah” diye entry girersiniz. İnsanların hüzünlü geçen gecesinin amına koyarsınız. Sizin ben mezartasinizi sikeyim, köy kahvesine girip “oğlum oldu ” diyerek masaya yumruğunu vuran babanızın amına koyayım. Nefret ettirdiniz futboldan. Reddit için gerizekalı yuvası dersiniz, Twitter için comar yuvası, Instagram için normie yuvası…. Tüm bu topluluklar ananiza girsin orospu çocukları.

Sabah sabah sinir hastası ettiniz beni. Ali Koç, fatih terim, yıldırım Demirören türk futbolunun içine etti diyorsunuz ama hiçbiri sizin kadar zarar vermedi futbola. Hatta sadece futbol değil tüm sporlar… Djokovic ile murray tenis maçı yapar siz başlığın altında ” murray sevenler orospu çocuğudur” gibisinden şeyler yazarsınız. O konuda bile bölünmeye musaitsiniz. Ananizin evveliyatini sikeyim sizin

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.