Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 1
Fil Necati

Gruptakiler kız bulamamaktan kadın düşmanı olmuşlar

  • 1

Grupta postlara gelen yorumlara bakıyorum da bazı arkadaşlar kadınlara karşı aşırı önyargılı ve anlam veremediğim bir şekilde düşmanlık yapıyorlar. Aynı adamların öncesini de bildiğim için bunun bir süreç olduğunu fark ettim. Bu insanlar kız arkadaş edinmek istiyorlar başaramıyorlar. Sonra yavaş yavaş kötü duygular beslemeye başlıyorlar. Kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş. Bunlarda karşı cinsi kendi kafalarında küçültüp “aslında onlar değersiz adi varlıklar bu yüzden benle beraber olamıyorlar” düşüncesini kendi kafalarında istemsizce geliştiriyorlar. Bu sayede kız bulamama suçunu karşı tarafa atıp sorumluluktan kurtuluyorlar.

İyide abicim bu saçmalık. Her şeyden önce “Kimsenin Kız arkadaşı olmak zorunda değil”. Bu hayatın şartı değil yani neden bu kadar kasıyorsunuz bu konuyu? Tabii bunlar güzel duygular ama sürekli üzülmeye ve kendinizi böyle kinle doldurmaya değmez. Farkında değilsiniz belki ama grupta bir çok insan çok ağır yorumlar yapmaya başladılar. İleride ellerine bır kız geçse acırlar mı bilemiyorum.

Gencecik adamlarsınız böyle işlerle uğraşacağınıza kendinize bir şeyler katın zamanınızı iyi değerlendirin. Kız işini de elinde sonunda halledersiniz.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.