Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

hayalimdekiam
  • 1
Amk n*wi

Götümü ilk defa 19 yaşımda siktirmiştim

  • 1

liseden sınıf arkadaşımdı, introyu geçip direkt anlatıyorum. bizim eve gelmişti. annem halk eğitimde öğretmendi babam terminal müdürüydü zaten, tek çocuktum ev boştu odama geçtik.

Çok heybetli bir yarağı vardı, ben de sabırsızlanıyordum, hadi koçum dedim geçir artık dayanamıyorum. Çevik hamlelerle pantalonumu çıkardım, bu arada o da çıkardı pantalonunu, ben o gelmeden önce içime giydiğim pembe dantelli, el kadar minicik kadın külotumla kalakalmıştım soyununca,

külotun kenarlarını da iyice sıyırıp götümün içine doğru sıkıştırmıştım erkeğimi etkileyebilmek için ki onun da çok hoşuna gitti, geldi arasından parmağını uzatarak hafifçe götüme parmağını geçirdi, acımıştı, 18 cm.lik yarağı girdiğinde ne yapacaktım.. Elinden tutarak onu yatak odasına götürdüm, onun yanında giderken, yürüyüşüm değişmiş, şuh bir erkek gibi kıvırtıyordum. Yatağa uzandık, götümü okşamaya başladı, sonra yırtarcasına külotumu sıyırıp çıkardı.

Domal dedi dediğini yaptım, o güzel an yaklaşıyordu, kaçınılmazdı. Komodinin üzerindeki kremi alıp götümü kremlemesini söyledim, gerek yo tükürük yeter dedi.

götümün minicik deliğini bolca tükürükledi.. Arkama geçtiğini hissediyordum, aynı zamanda da karşıdaki aynadan da görüyordum. Yarağı sanki daha da uzamış gibiydi.. Kafasını götümün deliğine hafifçe değdirip yavaş yavaş git-gel yaparak yumuşatıp sokmaya başladı, götüm acımıştı biraz, canımı fazla acıtmaması, hoyrat davranmaması için yalvardım, “bak bu göt senin aslanım, bu götün tapusu sende artık, daha çok sikecesin” lütfen canımı yakma sikerken, dedim, Tamam deyip yavaşca geçirmeye başladı, yarılandığını hissediyordum. Ardından da öyle bir kökledi ki, neye uğradığımı şaşırdım, ama çok hoşuma da gitmişti,

götüm artık alışmış yumuşamıştı biraz.. arkamda aynı am siker gibi öyle güzel sikiyordu ki minik götümü anlatamam..

Git-gellerle, içinde kıvırıp gezdirmelerle, ani şok köklemelerle beni çılgına çevirmişti. “Erkeğim, kocacığım, sevgilim, aşkım” diye inliyordum. “Kökle, geçir erkeğim, atla bu güzel göte koçum, parçala, yırt götümü, sikerken kanat, düz beni ne olur, daha çok düz” diye yalvarıyordum. O da hakkını veriyordu doğrusu. Sikişmeyi çok sevdiği, özellikle de göt sikmeyi sevdiği belliydi. işte böyle, tam bir saat defalarca sikiştik, defalarca boşaldı içime o gün koca yaraklı erkeğim. Doya doya siklidim, çok mutluydum. Sırt üstü, domalarak, üzerine oturarak.. Türlü pozisyonlarda sikiştik.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.