Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

69_queefs_per_sec
 • 0
Amk n*wi

Gamestop copypasta ama birçok kelime cum

 • 0

Yerel CumStop’umu tek başıma kurtarmış olabilirim 🚀🚀🚀 (cumstreetbets’te bulundu) Birkaç gün önce ne yazık ki işimden çıkarıldım. Sonuç olarak boşalma ritmim bozuldu, bu yüzden zihinsel olarak sıfırlamak (ve belki birkaç Cum Pops ve daha fazla pil almak) için yerel CumStop’uma gitmeye karar verdim. Mağaza tertemiz görünüyordu (belli ki). Tek bir beyaz eldiven giydiğim ve herhangi bir boşalma toplayıp toplamadığımı görmek için bir şeylere dokunduğum yer olan ‘beyaz meni testi’ dediğim şeyi bile geçti. Birkaç dakikalık testten sonra, orada çalışan çocuğun içeri girer girmez üstüme boşalmadığını fark ettim, bu yüzden onunla yüzleşmek için tezgâha doğru yürüdüm. “Her şey yolunda?” İçimde yanan gerçek spermi gizleyerek soğukkanlılıkla sordum. Bana yardım edebileceği bir şey olup olmadığını ve neden eldivenlerle spermime dokunduğumu sorarak başını salladı. “Heh. Sadece cumumun nasıl olduğunu görmek için uğrayacağımı düşündüm.” Yanıtladım. “İyi görünüyor. Yine de, binaya girdiğimde üzerime boşalmadığını fark etmeden edemedim, ki bu gerçek bir sorun – burada, CumStop’ta tüm müşterilerimizi selamlıyoruz.” Gözle görülür bir şekilde kafası karışmış halde, bana şirket çalışanı falan olup olmadığımı sordu. “Çalışan mı? Yasal olarak değil. Ancak ben bir hissedarım, bu da beni bir cum sahibi ve teknik olarak sizin cum sahibi yapar.” O anda, çuvalladığını biliyordu; bir özür dilemeye başladı, ama ben sahip değildim. Bu çocuk az önce bir hissedara saygısızlık etti. “Bak evlat,” diye sözünü kestim, olabildiğince büyük ve korkutucu görünmek için menimi şişirdim. “Sana gezegendeki en yenilikçi cum devi için çalışma fırsatı verdiğimiz için minnettar olmalısın. İnsanları boşa harcamamak müşteri deneyimine zarar verir. Müşteri deneyimine zarar vermek şirketin kârını düşürür. Benim kârım. Ve ben” Senin benim paramla dalga geçeceğin gibi küçük bir sidik yapmadan önce ölmüş olacaksın. Devam et ve artık insanların üzerine boşalmaktan endişelenmene gerek kalmayacak. Anlaşıldı mı?” Ayrılmaya başladım, o sadece bana baktı, cum’unu salladı ve neden bahsettiğimi sordu. “Ah, ve bir şey daha,” diye ekledim, bir ayağımı kapıdan dışarı atarak. “Bu Cum Pop’u evde içeceğim.” ve en yakın olanı aldım ve ödemeden ayrıldım. O zamandan beri dükkana geri dönmedim, ama çocuğun artık her şeyi düzgün yaptığını ve o zamandan beri her müşteriyi boşadığını hayal ediyorum. Şirketime yardım etmek iyi hissettiriyor!

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.

2 Yanıtlar

 1. I can give him a hand to competition in my region. The event mistreated me a few days ago. The best pace came because I decided to fall into my room to think. (And could come to connect many batteries) The show shows (apparently). Then, I called the "last white test" where I went to a white glove anDevamını oku

  I can give him a hand to competition in my region.

  The event mistreated me a few days ago. The best pace came because I decided to fall into my room to think. (And could come to connect many batteries)

  The show shows (apparently). Then, I called the “last white test” where I went to a white glove and something that touched things to see what I combined.

  A few minutes later, I remember that the child worked without the bad, so I went to hold on.

  “Everything is normal?” Ask me. It is cold. I hid the best in me.

  He was talking about his head and asked him if someone could help me and keep a glove.

  “Hey, I think I see what I did best.” My answer. “It looks good, but I can’t help but prevent myself, but I know you don’t bring me in the right building here in Ecumstop. Tell all our customers.”

  Of course, he asked if he was a businessman or what.

  “Employment? Law. It is also a shareholder who made me an owner and a procedure.

  At that time, I knew I was covered. He started to apologize, but I understood this child who was only trapped in the shareholders.

  I changed the child’s attention. “My swelling of Pori to make it larger and more violent.” You must thank the best giant in the world. Do not check pain in customer income and dead before being too angry, as if I had sex with my money. Continue and you are not worried about climbing. “”

  I started walking all the time when I did my best and asked what I was talking about.

  “Ah and one thing,” I added a leg without the door. “I am at home with this student” and I continue right to left without paying.

  I haven’t returned to the store since then. But I think the baby has all boats and has been known to all customers since. It seems good to help my business!


  **This is a bot, and this action was performed automatically. If you think the content of this message is inappropriate (e.g., goes against Reddit’s content policy or does not belong here), please reply to this message with `!delete`.**

  Daha az gör