Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

fuatın boys anılarla kavgası

  • 0

BU SAZ DEĞİL BAĞLAMADIR ÖKKEŞŞŞ! TÜRKÜ DÜŞMANI YEE! DEMİN ŞARKI SÖYLEYEN DÖRT İNSAN EĞER TÜRKLÜĞÜ TEMSİL EDİYORSA BİZ TÜRK OLMAMAYA RAZIYIZ! ÇÜNKÜ BİZ AZ TÜRKÜZ. EN TÜRK TEYN MEN EN TÜRK.
HİÇBİR İLAÇ HUZUR GETİRMEZ BE KANKA
YOL YÜRÜRSEN BİTER ANLA KANIM KAĞIDA AKAR DAMLA DAMLA

BABAM ALLAHIN YANINDA ANNEM DE ONUNLA BAYRAĞI SALLA HAFIZ DEDEMİN RUHU ŞAD OLA BEKLEMEKLE GEÇTİ ÖMRÜM ÖZLEMEKTEN SEKTİ GÖNLÜM SÖZ VERMEKTEN PUSULAM DÖNDÜ ÇÖKTÜ KISIR DÖNGÜ PARAZİTLER
MENAJER OLDU YARALAR İLTAHAP OLDU KARARLAR İNTİHAR OLSUN KARARGAHIM BOMBA BULSUN İMAJINI TÖRPÜLEYİP DURSUN AMACINI ATEŞLEYEN KORSUN ZÜĞÜRTLÜK BEYNİMİ YORDU DÜNYA BENİM YURDUM HAKİM OL ETTİN BULDUN SAKİN OL ÇAKALA KURDU FANİ OL EBEDİ RAPİN RUHU DEĞİL TUZ RUHU HALATLAR GERİLSİN BUZ GİBİ SERİNSİN PİGMELER CEKİLSİN GELDİ BATU C KADER EĞİLSİN ENGELLENMEYE MEĞİLSİN CENGELLENMEYE GELİRSİN ÖLÜNCE PİŞMAN OLABİLİRSİN YEKSİN MERCEK BURASI BİRLİK.

YEKSİN GELSE DE KARANLIK ÇAĞ BİTSE TEK BİR CELSEDE YÜKÜ BOŞALTABİLSE LYRİC SİFON OLUR DERTLERİM SHİTSE OKYANUSLAR DİZİME KADAR EN DİPTE.
TÜRKÜ DÜŞMANI BOYS ANILAR IAAHHH (MÜZİĞİN SESİNİ ALABİLİR MİYİZ BİRAZ SESİ AÇABİLİR MİYİZ) YARAH KANAYAN YARAH BOYS ANILAR YIAAAHH.

YANILMAK CANA MAHSUS ÖNÜMÜ DUMANDAN GÖREMEZ OLDUM YÖNÜMÜ BULANDIRAN SAHTE KILAVUZA SORDUM DUMUR BULDUM SHAPE SHİFTİR FUAT GORİL OLDU KOLDU DİRSEKTİ YERE SEREN SÖZLER GÜCÜ YETTİĞİ HERKESİ DÖVER KAÇARIM ALEMİNDEN SÖVER KALEMİNDEN ÇİTİ ÖREN BEKLEDİĞİM YETTİ NİGGA VARDIR KIÇINI SİLEN SALDIRAN HER FERDE 5 ATEŞ TOPU KOPTU KOLUM YOLA KOYULURUM SENİ BECERMEYE YER ALDIM SOYUNURUM MEZAR KAZMA OYUNU BU HER ŞEYİN SONU MU BENİM DE DERDİM VAR KAZMAYI KAP KAZ KENDİ KUYUNU SÜTÜ İÇ YAT UYU UYUM İÇİNDE BÜYÜSÜN RUHUN ŞANS KULAÇ ATARAK HUZUR BULDU DANS ATEŞİN ETRAFINDA OLUR NORMANDY ÇIKARTMASI OLUR SONUN DÜNYAYA VAAD EDİLEN ÖZGÜRLÜK NOOLDU HEPİMİZ BOĞULDUK LAV GİBİ SOĞULDUK TAV OLDUK DÜZ KULVARDA KOLDUK ÇOK OLDU ÖLÜMÜN KARSISINA GEÇEN HER ŞEY SOLDU.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.