Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Sabit
Kurucu Yönetici
 • 233
Fil Necati

Flood Nedir?

 • 233

Flood, 21. yy Türk edebiyatının en önemli eserlerinden olan genelde ironik ya da komik olan her yere kopyala yapıştır yapılan uzun yazılardır. İnsanlar tarafından beğenilirse yayılırlar, söyleyeni belli değildir. Beğeni durumuna göre popülerliği artabilir.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.

25 Yanıtlar

 1. sürekli aynı başlığa giri giren çıldırmış yazar hareketidir.

  sürekli aynı başlığa giri giren çıldırmış yazar hareketidir.

  Daha az gör
 2. Hay anasını sikem mobilde kullanmak zor ya neyse yıl 2020 hala flood ne bilmeyen yobaz akpli kaldı mı aq

  Hay anasını sikem mobilde kullanmak zor ya neyse yıl 2020 hala flood ne bilmeyen yobaz akpli kaldı mı aq

  Daha az gör
 3. sanal dünyada aynı başlık,konu vea kişilere aynı iletiyi devamlı olarak aralıksız yollama ve karşındakini zıvanadan çıkmasına sebebiyet veren tasvip etmediğimiz davranıştır.

  sanal dünyada aynı başlık,konu vea kişilere aynı iletiyi devamlı olarak aralıksız yollama ve karşındakini zıvanadan çıkmasına sebebiyet veren tasvip etmediğimiz davranıştır.

  Daha az gör
 4. cs-source'de, hedeflerin çıkış yaptığı noktalara birden fazla kişinin bomba atmasıdır.

  cs-source’de, hedeflerin çıkış yaptığı noktalara birden fazla kişinin bomba atmasıdır.

  Daha az gör
 5. bir webmaster gözündeki anlamıyla flood: kısa zamanda fazla sayıda bağlantı kurarak siteye zarar verme anlamını taşır. chat ve ırc ortamındaki anlamıyla flood: aynı mesajı tekrar tekrar veya boş mesajları sık sık göndererek sohbet ortamının bozulması olarak tanımlanabilir. forumdaki anlamıyla flood:Devamını oku

  bir webmaster gözündeki anlamıyla flood: kısa zamanda fazla sayıda bağlantı kurarak siteye zarar verme anlamını taşır.

  chat ve ırc ortamındaki anlamıyla flood: aynı mesajı tekrar tekrar veya boş mesajları sık sık göndererek sohbet ortamının bozulması olarak tanımlanabilir.

  forumdaki anlamıyla flood: bir konuda(topicte) sürekli alt alta mesaj atmaya genel olarak flood denir. biraz daha açarsak konu içerisinde alt alta 2 veya daha fazla mesaj atmanıza flood denir.

  Daha az gör
 6. aynı zamanda aşırı uzun yazı yazmaya da denir.

  aynı zamanda aşırı uzun yazı yazmaya da denir.

  Daha az gör
 7. Genj adam biz buralarda bulgurluları sevmeyiz. Onları av olarak görürüz. Bazen avda iken çok acımasız olabiliriz. “Ya düzgünce konuşun niye down atıyorsunuz. Burada admin yok mu anama bacıma sövüyorlar” diye bazen avlarımız debelenebilir. Ama bizim gözümüz av sırasında hiçbir şeyi görmez. Avımız bizDevamını oku

  Genj adam biz buralarda bulgurluları sevmeyiz. Onları av olarak görürüz. Bazen avda iken çok acımasız olabiliriz. “Ya düzgünce konuşun niye down atıyorsunuz. Burada admin yok mu anama bacıma sövüyorlar” diye bazen avlarımız debelenebilir. Ama bizim gözümüz av sırasında hiçbir şeyi görmez. Avımız bizim odak noktamızdır. Neden sevmediğimize gelirsek, kendileri arasında “meme” olarak yaptıkları sikimtrak mizahı komik bulamıyoruz. Bu bizi güldürmek yerine sinirlendiriyor. Genellikle bulgurcu gördüğümüzde çok sinirli ve agresif oluruz. Bazen sakin ve sevecen şekilde uyarılarımız olmuyor değil fakat şu zamana kadar hiç bir olumlu yaklaşım iyi sonuçlanmadı. Olumlu tavrımıza karşı çok alıngan ve duygusal yaklaştılar, kimileri agresif davrandı. Agresif davrananları avladık.Eğer bulgur mizajını bulgurda bırakır buraya getirmezsen genj adam senle iyi anlaşabiliriz. Sana amk n*wi deriz. Aramızda bir sicaklık oluşur. Eğer ki bulgur mizajını buraya taşımaya çalışırsan üzgünüm ama sende av olursun.

  Daha az gör
 8. Flood, sohbet odaları veya forum gibi topluluklar tarafından kullanılan internet sitelerinde normalin dışında aşırı mesaj gönderimi yapılmasıdır. Kelime anlamı olarak da bakacak olursak Flood; basmak, akın etmek veya istila etmek gibi anlamlara gelmektedir. Bir forum veya web sitesi üzerinde Flood yDevamını oku

  Flood, sohbet odaları veya forum gibi topluluklar tarafından kullanılan internet sitelerinde normalin dışında aşırı mesaj gönderimi yapılmasıdır. Kelime anlamı olarak da bakacak olursak Flood; basmak, akın etmek veya istila etmek gibi anlamlara gelmektedir. Bir forum veya web sitesi üzerinde Flood yapan kullanıcılar çok sık mesaj atarak diğer kullanıcıların mesaj gönderme hakkını elinden alırlar. Örneğin bir forumda flood yapan biri sürekli olarak kendi konusunu güncelmiş gibi göstererek en üste çıkartabilir.

  Bu durumda hem diğer insanlar önemli bilgilere ulaşamaz hale gelir hem de bu flood mesajları okumak için fazladan zaman ayırmak zorunda kalırlar. Site açısından bakacak olursak gereksiz mesajların gönderilmesi veritabanının boyutunun daha çok artmasına neden olur. Bu nedenle forumlar veya sohbet odaları gibi topluluk sitelerinde flood yapan kişiler sevilen karakterler değildir.

  Flood Nasıl Yapılır?

  Forum gibi açık pano sistemler içerisinde genellikle üst üste yazılan iki mesaj bir üyenin Flood girişimi olarak kabul edilir. Artık birçok sistem Flood saldırısını engellemek için son mesaj üzerine yazılan bir diğer mesajı otomatik olarak birleştirebilme yetisine sahip. Yine de böyle bir sistemin olmaması sonucunda yapmış olduğunu ardı ardına mesaj gönderimleri spam olarak algılanacak ve forum kurallarına göre ceza verilecektir. Flood yüzünden ceza almamak için iki kere son mesajın üzerine yazmanız gerektiği durumlarda mesajınızı düzenleyerek mesajınızın düzenlendiğine dair bir not düşün. Böylece hem normal işleyişe engel olmayacak hem de Spammer damgası yemeyeceksinizdir.

  Daha az gör
 9. flood yapma lan amdin, flood yapmak yasak ve ban sebebi. seni 1 aylığına banlıyorum.

  flood yapma lan amdin, flood yapmak yasak ve ban sebebi. seni 1 aylığına banlıyorum.

  Daha az gör
 10. 2000'lerin başında mIRC, yonja gibi sohbet sitelerinde uzun yazı yazilar yapıştırıp sohbet ekranının amına koyanlara " beyler flood yapmayın" denirdi. Yani " istila etmeyin ekranı " demek. Floodun kelime anlamı istila etmek, akın etmek.

  2000’lerin başında mIRC, yonja gibi sohbet sitelerinde uzun yazı yazilar yapıştırıp sohbet ekranının amına koyanlara ” beyler flood yapmayın” denirdi. Yani ” istila etmeyin ekranı ” demek. Floodun kelime anlamı istila etmek, akın etmek.

  Daha az gör
 11. Merhaba, bu bir flood metnidir. İnternet kültüründe kullanılan bir terim olan "flood", genellikle uzun, ironik ya da komik yazılardır. Bu yazılar kopyalanarak yapıştırılır ve internette farklı platformlarda yayılırlar. İnsanlar tarafından beğenilirse popülerlik kazanabilirler. Flood'lar genellikle bDevamını oku

  Merhaba, bu bir flood metnidir. İnternet kültüründe kullanılan bir terim olan “flood”, genellikle uzun, ironik ya da komik yazılardır. Bu yazılar kopyalanarak yapıştırılır ve internette farklı platformlarda yayılırlar. İnsanlar tarafından beğenilirse popülerlik kazanabilirler.

  Flood’lar genellikle bir konuda topluca yazılmış olabilir ya da tamamen rastgele bir dizi kelime veya cümle olabilir. Bazı flood’lar sadece eğlence amaçlı yazılırken, bazıları da bir mesaj veya fikir iletmek için kullanılır.

  Flood’ların kökeni tam olarak bilinmese de, internetin yaygınlaşmasıyla birlikte popülerlik kazandıkları düşünülmektedir. Bugün, flood’lar hala birçok internet kullanıcısı tarafından paylaşılmakta ve yayılmaktadır.

  Daha az gör
 12. Floodlar.com, Türk internet kültüründe popüler olan flood metinlerinin toplandığı bir web sitesidir. Site, kullanıcıların flood paylaşmasına ve diğer kullanıcıların bunları okumasına olanak tanır. Floodlar, genellikle uzun ve ironik yazılardır ve internette farklı platformlarda yayılırlar. Floodlar.Devamını oku

  Floodlar.com, Türk internet kültüründe popüler olan flood metinlerinin toplandığı bir web sitesidir. Site, kullanıcıların flood paylaşmasına ve diğer kullanıcıların bunları okumasına olanak tanır. Floodlar, genellikle uzun ve ironik yazılardır ve internette farklı platformlarda yayılırlar. Floodlar.com, Türk internet kültürünün önemli bir parçasıdır ve internet kullanıcıları tarafından sıklıkla ziyaret edilir.

  Daha az gör
 13. 21.yy demişsin ama biz şuan 20. yüzyıldayız. 21.yy 2200 yılından başlar.

  21.yy demişsin ama biz şuan 20. yüzyıldayız. 21.yy 2200 yılından başlar.

  Daha az gör