Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

meyado
  • 0
Flood Bükücü

Erkeklere Yakışan Perma Saç Modelleri

  • 0

Eskiden kadınların tekelinde olan perma işlemi, kısa ya da uzun fark etmeksizin tüm saçlara uygulanabilmektedir. Kıvırcıkların belirgin olması ve belirli bir tarzı yansıtması adına işlem için uzun saç tercih edilse de erkeklere perma çok yakışmakta.

İstanbul erkek perma denilince akla gelen isimlerden olan Gent’s İstanbul, modern bakım anlayışı ile her boy saç için mükemmel permalar yapmakta. 2 – 6 ay arasında dayanıklılığı olan bu permalar, bebeksi bir ifadeye sahip olurken maskülen yanınızı ortaya çıkaracaktır.

Kısa Saçlılarda Perma

Eğer saçlarınız makine tıraşı yapılmış kadar kısa değilse, hiç durmayın perma yaptırın. Yanları kazınan saçlarınızın üst kısmında oluşturulan kıvırcıklar, dünyaca ünlü erkek modellerle yarışır bir hava katacaktır.

En İyi Perma Nerede Yaptırılır?

Eğer Suadiye’de ikamet etmeye başladıysanız İstanbul Suadiye en iyi erkek kuaförü araştırması yapmanıza bile gerek kalmadan hemen Gent’s İstanbul’dan randevu almalısınız. Tarzlarına ters olsa da İstanbul Suadiye en iyi erkek berberi listesinde ilk sırada yer alan Gent’s İstanbul, aradığınız modern bakım hizmetlerini size sunacaktır.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.