Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 2
Fil Necati

erkek tavlama taktikleri

  • 2

amme hizmetine geldim. şüphesiz ki her erkek için farklı taktikler işe yarıyodur ancak gerçekten işe yaramayan hatta zarar veren genel geçer şeyler olduğunu söyleyebilirim.

aşağıda listeleyeceğim detaylar ağırlıklı olarak son birkaç senedir kadınlara yönelik bir başka platformumuzdan edindiğim bilgilere dayanıyor.

öncelikle tavlama kriterini birden fazla buluşma veya en azından minimum ilişkimsi bir şeye dönüşme olarak alacağım. bu arada muhtemelen aşağıdaki kriterler erkekler için de uygulanabilir.

1- şayet öncelikli tanışma platformunuz online mecralarsa (büyük harfle yazdığımı farzedin) filtreye abanmayın arkadaşım. kendinizi filtreyle, fotoşopla farklı bir kişiye dönüştürürseniz ikinci buluşma beklemeyin. çünkü karşınızdaki kişi resimde gördüğü kişiyle buluşmaya geliyor. önce masaya getireyim sonra allah kerim, kervan yolda düzülür demeyin. filtresiz yaşayamam diyorsanız da bokunu çıkarmayın.

2- yine öncelikli tanışma platformunuz online mecralarsa bir başka tutarlılık kriteri de kendinizi ifade tarzınızdır. online’da geveze, gerçekte sus pus takılıyorsanız bu tutarsızlığın da sonucu olacaktır. bunun tam tersi de geçerli. tekrar hatırlatalım, kişi tanıştığı kişiyle buluşmak ister.

3- beklentinizi sağlıklı zeminlerde tutun. eğer normlarınız “bir insan sadece kadın olduğu için istediği her şeyi yaptırabilir” ise bu düşünce büyük başarısızlıklarla sonuçlanacaktır. kaprisli bir kişiyseniz beklediğiniz standartlardaki kişiler bu kaprisi çekmek istemeyecek kişilerdir genellikle. bu gözler gerçekten şu cümleleri gördü: “bilmemkimle x tarihinde kavga ettik, her yerden engelledim. bana döner mi?” ulan manyak, madem diyalog kurmak istiyosun ne yapacak adam posta güvercini, haberci baykuş falan mı gönderecek? zamanın sonuna kadar beklersin yani bu kafayla.

4- erkekler de kendilerini güldüren kadınlardan hoşlanırlar. nevro seven erkekte bir problem vardır.

5- bazı insanlar yabanidir, hemen yapış yapış olmayı, uyudun mu – uyandın mı mesajları atmak istemeyebilir veya aklına gelmeyebilir. anlayışlı olun, kişinin size alışması zaman alabilir. veya bu bana gelmez ben hemen yapışan istiyorum diyorsanız da uzatmadan işinize bakın.

6- karşınızdaki insanı değiştirmeye, müdahale etmeye çalışmayın. insanların değişimleri zamana yayılır ve bir kişinin sözünüzü gerçek anlamda dinlemesi tamamen güvene dayalıdır. kimse gerçek anlamda sırf bir başkası istiyor diye dönüşüm geçirmez. bu sizin için de geçerlidir elbette.

7- yiyicilik yapmayın. genel kültür yapısı bir şeyleri erkeğin ödemesi üzerine olsa da erkekler canı gönülden katılımcı olmak isteyen kadınlara çok daha fazla saygı duyarlar. saygı gerçekçi ilişkiye dönebilecek “tavlamanın” anahtarlarından biridir. bu arkadaşlık ilişkisi için de geçerlidir.

8- kafası kesilmiş tavuk gibi yatacak kadın arayan erkek ile kafası kesilmiş tavuk gibi evlenecek erkek arayan kadın sayısı gördüğüm kadarıyla başabaş gidiyor. salt seks odaklı iletişim irrite edici geliyorsa, çok daha büyük adanmışlık isteyen ilişki, evlilik gibi beklentilerin ne kadar rahatsız edebileceğini varın siz düşünün. yakınlaştığınız her allahın kulu birinci dakikadan gelecekteki çocuklarınızın babası olarak konumlanıyorsa kafanızda gidip o kafayı aldırın, yük olmasın.

9- şefkat görmek istiyorsanız kendiniz de şefkatli bir insan olduğunuzdan emin olun.

aklıma daha başka gelirse eklerim.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.