Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

erasmus tuğçe kendi ağzından anlatıyor

  • 0

Kınadığın şey başına gelir derler ya. Tam olarak bu türden bir olay yaşadım. Erasmus’a gitmeden önce yaklaşık 2 yıla yakın çok güzel giden bir ilişkim vardı. Kabul alacağımı asla düşünmezken beklenmedik bir şekilde Erasmus programı için Belçika’da bir üniversitede kabul aldım. Etrafımdaki herkes Erasmus’a gitmeden önce ayrıl, Erasmus’ta ne olacağı belli olmaz gibi şeyler söylüyordu ama ben kendimden çok emin olduğum için ben asla aldatmam, öyle şeyler olmaz gibi geçiştiriyordum.

Dans tekliflerini reddetmiyordum, çünkü sonuçta danstı yani aldatmak sayılmazdı. Bu sırada erkek arkadaşımla çok az konuşabiliyoruz çünkü sürekli olarak bir etkinlik oluyor. Aramızda ufaktan görüşememekle alakalı tartışmalar çıkıyordu ama o kadar eğleniyordum ki bunu düşünmeye zamanım bile olmuyordu.

İlk şokumu oda arkadaşımla yaşadım. Bir parti dönüşünde odaya girdiğimde bir çocukla basmış bulundum. Baya utanç verici bir andı ama o kadar umursamadılar ki. Bir süre sonra böyle şeylere maruz kaldıkça size de normal gelmeye başlıyor. Başka birileriyle öpüşsem ne olabilir ki diye düşünmeye başladım. Kimse görmeyecekti, kimsenin haberi olmayacaktı. Bölüm arkadaşlarımla da çok iyi anlaşıyorduk o sıra. Kalabalık ve çok eğlenen bir arkadaş grubumuz vardı. Aralarından biriyle ama daha farklı bir ilişkimiz vardı. Bilmiyorum nasıl tarif etsem ama birbirimize dokunduğumuzda garip bir elektriklenme oluyordu. Brüksel’de 1-1.5 ayımdı belki. Yine bir partide baya sarhoş olmuş, deli gibi dans ediyorduk bu çocukla. Bir süre sonra sadece dans etmekle kalmadık ve öpüştük. Yani öpüştük derken böyle dudaklar dokundu değdi gibi düşünmeyin. Karşılık versem bile gecenin sonunda hıçkıra hıçkıra ağlayıp vicdan azabı çektim. O kadar anlayışlı biriydi ki bir gün sonra normal arkadaşmışız ve dün gece hiçbir şey olmamış gibi yanıma geldi. Bana sadece akışına bırakmamı söyledi.

Bu sırada çocuk, tatile bir iki haftalığa ailesinin yanına döndü. Birbirimize karşı bir bağlılığımız yoktu. Ben yokken başka kızlarla birlikte olduğunu biliyordum. Onun yokluğunda girls night yapmaya her gece farklı barlara gidiyorduk. Tabii gece bir erkekle başlayıp başka bir erkekle öpüşerek bitiyordu. Bir süre sonra eğlenceli gelmeye başlamıştı. French kiss nedir ve nasıl yapılır bunları öğrenmiştim. Sevgilimi aldatıyor gibi de hissetmiyordum garip bir şekilde çünkü bu yaşadıklarım çok tensel şeylerdi.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.