Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

dedelerim birbirileriyle dövüştüler

  • 0

İşte arkadaşlar, geçen dedemler bize geldilerdi. Öbür dedemler de filan gelmişlerdi. Sonra da bu virüs falan olunca, dediler burda kalalım bari hepimiz dışarısı tehlikelidir. 2 dedem de bizdelerdi.
İşte akşam aile sohbeti yapıyorduk öyle, babamlar dedemler falan, işte bir dedem geçmişteki kız arkadaşlarını anlatıyordu ballandıra ballandıra. Öbür dedeme de sordular senin de manitan var mıydı diye. Öbür dedem kızarıp bozardı.
Ben araya girdim “uğraşmayın belli ki dedemin pek kız arkadaşı olmamış geçmişte” dedim. Dedem daha da kızardı, bana sert sert baktı.
Neyse o gün akşam öyle sohbetten sonra, akşam oldu herkes yatmaya giderken ben de tuvalete kalktım, tam o sırada kiz arkadaşı olmayan dedem geldi canım torunum diye sarıldı, sonra boynuma balgam attı.
Aha artık virüs kaptın zuhhahaha diye gülmeye başladı. Ben de dönüp onun ağzına öksürdüm tam gülerken, metrobüse binmistim dün, asıl sen virüsü kaptın zuhaha diye güldüm, sonra koşarak oradan kaçtım. O da arkamdan patır patır balgam atmaya başladı. Tabi gürültüye uyanan öbür dedem, “dokunma lan torunuma” diyerek balgam atıp dedemin testislerine vurdu, testisleri bom diye patladı. Sonra dedem hata yaptığını anladı öbür dedemden özür diledi. Hastaneye gittik, sonra dedem dedi ki “boşver zaten bu yaştan sonra napcan çocuk mu yapcan” dedi. Böyle diyince dedem sinirlendi, sanane lan belki yapcam dedi, ona da balgam attı. Ayırmaya geldiler, çalışan hemşireye de balgam attı. Hemşire güvenlikçileri çağırdı onlara da balgam atınca, hastaneyi karantinaya aldılar. Dedem John wick gibi sağlı sollu balgam atarak herkese korona bulaştırmıştı.
Ailem normal mi? En ufak bir lafta balgam atıyorlar onurum kırılıyor.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.