Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 3
Fil Necati

Dayanamadım, sonunda dul komşuma sapladım

  • 3

Beni bilen bilir beyler. Okçuluk yapıyorum, olimpiyatlara hazırlanıyoruz. Hatta Mete Gazoz tesisimizde hazırlanmıştır olimpiyatlara. Part time bir yerlerde garsonluk da yapıyorum. Tesiste çalıştıktan sonra genelde eve gelince eğer hava güzelse sitenin bahçesinde antrenman yaparım.

Dul bir komşum var kendisi 34 yaşında, zamanında eşini aldatmış ve bosanmislar. Hatta bir defasinda neden aldattın sorusuna ” cinsel manada beni tatmin edemiyordu ” cevabını vermişti. Ben antrenman yaparken o da bahçeye iner , etrafı bir süre gezer ve yanıma gelip “hava ne kadar güzel, antrenman mi yapıyorsun” gibisinden muhabbet başlatacak cümleler kurar. Hatta çalıştığım iş yerine de gelip yemeğini yer ve özellikle benim servis etmemi ister. Aynı zamanda çok sakar bir kadın, üstüne mutlaka bir şeyler döker ve benim peçete ile silmemi ister. Ne hikmetse her zaman göğsüne doker.Bu arada fiziksel görünüşümü anlatayım. 1.90 boyunda, üçgen vücutlu, uzun sarı saçlı ama saçını arkadan topuz olarak bağlayan biriyim(okçuluk kuralları) aynı zamanda yeşil gözlüyüm, insanlar beni karius denen bir kaleciye benzetir.

Bu dul komşum muhabbeti başlattıktan sonra bir şekilde cinselliğe getirir. İşte vay efendim, dul olmanın zorlukları var. Kendine yetmen gerekiyor, bazı işlerde iki kişi şart diyerek arada göz kırpıyor. Hiçbir zaman şu iki kişiyle yapılan aktiviteleri de anlamadım. Ne olabilir ki bilmiyorum bir de göz kırpıyor ya da dudaklarını ısırıyor bu cümleyi söylerken. Neyse işte yine bir gün bahçede antrenman yaptım ve artık eve geçmem gerekiyordu. Belli ki benim için inecekti ama geç kalmıştı. Tam kapı önünde karşılaştık.

“Antrenman bitti mi?” Diye sordu. Evet dedim, biraz ok sapladım hedeflere ve yoruldum.

-bir kez de bana saplamak ister misin? Diyerek göz kirpti.

Artık dayanamadım beyler kendimden geçmiştim. Bu sefer bu isteğini karşılayacaktım. Aldım elime yayı, gerdim oku ve tam dizine yakın mesafeden sapladım. Tüm mahalleyi ayağa kaldıracak şekilde çığlıklar attı ve ben de eve doğru geçtim. Amk karısı ne salak lan bu kim böyle sacma bir istekte bulunur. Neyse ki akıllı davranıp hayatı bölgeye değil de dizine sapladım. Bu ders olsun ona, bir daha böyle sacma isteklerde bulunmaz.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.