Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 3
Fil Necati

Çok kötü kokan bir öğrencim vardı. Ailesini okula çağırmıştık

  • 3

Bu gerçekten yaşanmış bir olaydır flood değil. Nedense sabah sabah aklıma geldi ve kariyerim boyunca yaşadığım en garip olaydı. Sizin de duymanızı istedim. Bu öğrencimin kokusu nedeniyle sınıfın penceresini daima açardık. Bu yüzden hastalanan çocuklar bile oldu. Sınıfa sonradan giren öğretmen, müdür,stajyer farketmez… İçeri girer girmez burnunu kapatır, suratını ekşitirdi.

Diğer öğrenciler bunu ailesine anlatmış onlar da her gün şikayete geliyordu. Ailesini okula çağırdık bu öğrencinin. Kendileri iki günde bir banyo yaptırdığını, kokuyu onların duymadığını hatta bizim iftira bile attığımızı söyledi. İnanmadık bu duruma, belki burunları artık kokuya alışmıştır diye düşündük ama iftira attığımızı düşünmeleri üzdü bizi. Birkaç öğrenci sırf bunun için kayıt sildirdi. Her öğrencinin eğitim hakkı vardı kesinlikle fakat bizim eğitimimiz etkileniyordu bu durumdan.

Bir gün tesadüfen doktor olan bir velim, çocuğunun durumunu sormaya geldi. Lafladik biraz ve sınıfa girip çocuğunu görmek istedi. İçeri girer girmez durdu ve şunları söyledi “hocam bu kokuyu biliyorum. Bir öğrenciden mi geliyor?” Evet dedim. Çok şaşkındım, mutlaka bir bildiği vardı. ” Hastanemize sık sık böyle vakalar gelir ordan tanıdım kokuyu. Bir öğrencinin vücudunda zehirli bir hayvan yuva yapmış olabilir” dedi. O dakikadan itibaren artık acil durum verdik. Müdür, yardımcısı ve ben çocuğun ailesini ziyaret edip durumu anlattık. Apar topar hastaneye koştular. Röntgen çekilmiş ve sonuç:

Öğrencinin burnunda küflü bir mendil bulunmuş. Zavallım burnunu temizlerken mendili kaçırmış. Üstelik bunun farkına varıp kimseye de söyleyememis. Bizim aldığımız o berbat kokuyu hep hissediyormus. Ameliyata alınıp çıkarılmış mendil. Söylenene göre mendil o kadar sertleşmiş ki , çıkarılırken burun damarlarini yırttığı için çocuk kan kaybından ölme aşamasına geliyormuş neredeyse. Çok üzüldüm o çocuğa gerçekten, büyük bir travma yaşamıştı. Eğer olur da böyle bir durumla karşı karşıya gelirseniz aklınızda bulunsun bu ihtimal.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.