Güncel Floodlar En sonuncu Floodlar

Kurucu Yönetici
  • 0
Fil Necati

Çirkin bir erkek olmanın en kötü yanı…

  • 0

Hayatta ileriye dönük hiçbir şeyinin olmamasıdır. Bu bence çirkin olmanın korkunç yanı ve insanların olayı tamamen yanlış anladığını hissediyorum. Çirkin insanlara genelde “çok daha kötü durumda olan insanlar var” gibi argümanlar sunulur, ama daha kötü bir durumda olmakla sadece çirkin bir insan olmak arasındaki fark eğer sen kötü bir durumdaysan ve çirkin değilsen bu kötü durumdan kurtulursun.

Çekici bir insan olarak, ne kadar kötü olaylar yaşarsan yaşa, hepsini atlatabilirsin, tünelin sonunda bir ışık olduğunu bilirsiniz çünkü yakışıklısınız, aynaya bakmak bile büyük bir motivasyon kaynağı. Şu anda ne kadar kötü olursa olsun, iyi bir hayat yaşama potansiyeline sahip olduğunuzu biliyorsunuz. Çirkin bir adam için ise bu farklıdır, o tünelin sonunda ışık yoktur. İleriye dönük bakmak için kesinlikle hiçbir sebep yoktur ve kötü olduğunu bilerek yaşarsınız, ve bu zaman geçtikçe daha da kötüleşir. Geleceğe dair hiçbir şey yok, kadınlar sizi asla sevmeyecek, insanlar asla sizinle arkadaş olmak istemeyecek, yalnız kalacaksınız. Ne kadar çok çalıştığınız önemli değil, işler sadece kötüye gitmeye devam edecek ve yaşadığınız stresler ömür boyu yakanızı bırakmayacak ve yolun sonunda ödüllendirilmeyeceksiniz. Gerçek bir geleceği olmayan yaşam uğruna yaşıyorsun. Hayatınız ölünceye kadar, etrafınızdakiler tarafından küçümseme ile ya da en iyi ihtimalle eğlenceleri için bir soytarıya dönüşmekten ibaret olacak.

Bence bu çirkin olmanın en ezici yönü, tüm yaşadığınız korkunç zamanları çok daha kötü hale getiren şey, asla bitmeyeceklerini ve en iyi şekilde yaşadıkça daha da kötüleşebileceğini bilerek onlardan tüm bu işkenceyi yaşamak zorunda kalmak. Sizi sadece içinde yaşadığınız çirkinliğin kabus gerçekliğinden uzaklaştıran şeylerle dikkatinizi dağıtmayı deneyebilirsiniz, ama asla bir geleceğe sahip olamayacaksınız. Ve tüm bu süre boyunca, daha çekici insanların hayat boyunca eğlendiklerini izlemeye başlarsınız, en kötü koşullarda bile sonunda onların başarılı olacaklarını ve her şekilde sizden daha iyi hayat yaşayacağını bileceksiniz.

Cevap eklemek için giriş yapmalısınız.